Happn (Windows Phone)

Hemen İndir

Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 6.34 MB
  • Tarih 1 sene Önce
  • İndirme Sayısı 40

Windows Phone İçin Happn Uygulaması

Happn, aynı konumdaki insanlarla tanışmak için yardımcı olan Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz tanışma ve sohbet uygulamasıdır. Happn uygulaması konumunuzu kullanmaktadır. Bu uygulamayı kullanan ve o an oraya yakın olan cihazları hemen algılar. Yakaladığı kişilerin profillerine bakabilir anında sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Kaç kez, nerede ve kaçta onunla yolunuzun kesiştiğini kolayca görebilirsiniz.

Gizli beğenme özelliği sayesinde beğendiğiniz insanlara kolayca ulaşın. Kendinizi belli ederek beğendiğinizi göstermek için Charm gönderebilirsiniz.


Bu uygulama ile beni rahatsız edecek insanlar olacaktır diye düşünmeniz çok doğaldır. Ama bu konuda hem gizlilik hem de güvenlik sağlamaktadır. APPN tamamen karşılıklık konseptine dayalıdır: asla sizi ilgilendirmeyen bir profilden mesaj almayacaksınız. HAPPN ‘da gizlilik de önemlidir, bilgileriniz başka kullanıcılar tarafından gözükmez.

HAPPN’ı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. “Charm etme” işlevi isteğe bağlıdır, kızlar için ücretsiz erkekler için ödemelidir. Kayıt sırasında erkeklere hemen birkaç Charm ikram edilmektedir. Bu açıdan erkekler için sinir bozucu olacaktır. Ayrıca uygulamanın özelliklerine baktığımız zaman para almak için geliştirilmiş bir uygulamaya benzemektedir. Bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Happn (Windows Phone) İçin Yorum Yap