Hasleo Data Recovery Free

Sponsorlu Bağlantılar
3.5 MB
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için % 100 Ücretsiz Veri Kurtarma Yazılımı

Windows için hepsi bir arada ücretsiz veri kurtarma yazılımı. Belgeleri, e-postaları, fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını ve daha fazlasını kurtarın. Sabit disk, harici sabit disk, USB flash sürücü, SD kartı ve diğer depolama ortamlarından verileri kurtarın. Desteklenen dosya sistemi türleri: FAT32, NTFS ve exFAT dosya sistemleri. BitLocker şifreli sürücüsünden verileri kurtarabilirsiniz.

Hasleo Data Recovery, kazayla silinen dosyaları, bir sürücüyü biçimlendirirken, bir sistem sorunu ile karşılaştığınızda veya bazı dosyaları kaybetme gibi sorunlar karşısında veri kaybı sorunlarınızı çözmek için güçlü ve güvenilir bir veri kurtarma yazılımıdır. Sadece üç adım ile, PC / dizüstü sabit disk, harici sabit disk, USB flash sürücü, SD kart, dijital kamera, cep telefonu, MP3 / MP4 çalar ve diğer depolama ortamlarından tüm kayıp dosyalarınızı geri alabilirsiniz. Ayrıca, Ultimate / Technician sürümüyle Windows BitLocker şifreli sürücüsünden tüm kayıp dosyalarınızı kurtarabilirsiniz.

Birçok neden, önemli verilerinizi kaybetmenize neden olabilir. Hasleo Veri Kurtarma, yanlışlıkla silme, biçimlendirme, erişilememe, uygunsuz çalışma, yazılım çökmesi, virüs saldırısı, yanlış sistem kapatma, elektrik kesilmesi ve diğer bilinmeyen nedenlerden dolayı verileri kurtarmanıza yardımcı olacak ücretsiz bir Windows programıdır.

Hasleo Data Recovery Free İçin Yorum Yap