HDD Regenerator

Sponsorlu Bağlantılar
2011
Sponsorlu Bağlantılar

Windows sistemler için Harddisk kötü sektörleri onarmak için gelişmiş program

HDD Regenerator, bilgisayarın hard disk sorunları giderme, tamir etme ve onarma için yardımcı olan gelişmiş bir HDD bakım/onarım programıdır.

HDD Regenerator sabit disk sürücüleri fiziksel hasar rejenerasyonu için eşsiz bir programdır. Hard disk bozulmalarına, kötü performans yapmalarına neden olan en büyük etkenlerden biri de bad sector’lerdir (kötü sektör). Bad sector, hard disk performansının düşmesine neden oluyor. Bu bad sectorleri onarmak için bu yardımcı programı kullanabilirsiniz.

Özellikle mantıksal bozuklukları onarma da çok faydalı bir program. HDD Regenerator programı Demo olarak sunuluyor. Deneme imkanı sunuyor ama sadece ilk bulunan sorunu çözmeye yardımcı oluyor. Daha ilerisi için programı satın almanız isteniyor. Yine de bu konuda internet üzerinden araştırma yaparak, ne kadar yardımcı olduğu ile ilgili iyi bir bilgiye sahip olup programı öyle satın almanızı tavsiye ederim.

Dosya sistemi görmezden gelerek fiziksel düzeyde diski tarar. FAT, NTFS veya başka bir dosya sistemi ile birlikte kullanılan ve biçimlendirilmemiş veya bölümlenmemiş diskler ile olabilir.

HDD Regenerator İçin Yorum Yap