HdTv İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar
4.5/5, Toplam: 2 kişi

HdTv: Windows Phone Ücretsiz Mobil TV

HdTv uygulaması Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1 işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir mobil televizyon uygulamasıdır. Türkçe olarak sunulan uygulama sayesinde sizde Türk televizyon kanallarını HD kalitesiyle izleyebilirsiniz.

HdTv uygulaması size Türk televizyon kanallarını canlı bir şekilde, HD kalitesinde görüntü olarak ve akıcı bir şekilde izleye bilmenize olanak sağlamaktadır. HdTv uygulamasının en güzel yönü odur ki size Türk kanallarını en güzel kaliteyle size sunuyor. Böylece en iyi kaliteye sahip olarak kanalları izleyeceksiniz. HdTv uygulamasının bir diğer güzel yanı da şu ki isterseniz canlı yayını duraklatabilir, daha sonra izlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Akıllı cihazların ortaya çıkmasıyla birlikte bu tür uygulamalar hayatımız açısından kolaylık sağlamaktadır. Böylece her nerede olursanız olun eğer kaçıracağınız her hangi bir program, dizi, sinema, belgesel vs vs vs gibi programları kaçırmamış olacaksınız. Hem de HD kalitesi ile.

HD kalitesiyle nerede olursanız olun TV keyfinden uzak durmak istemiyor iseniz HdTv uygulamasını denemenizi tavsiye ederiz…

HdTv Ekran Görüntüleri

HdTv

HdTv İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap