HealthTap

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Sağlık Uygulaması

HealthTap uygulaması sizleri doktorlar ile buluşturan bir programdır. Programın amacı doktora gitmeden de doktorlar ile irtibat kurarak onlara sorular sorabilir ve daha fazlasını kolayca yapabilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan program sayesinde sizde kolay bir şekilde branşlarına göre doktorlar ile irtibata geçin ve sağlık sorunlarınız ile ilgili detaylı bir şekilde bilgi alın. Uygulama da mevcut olan binlerce doktor bulunmaktadır.

Kişiselleştirilmiş cevapları, ipuçları, haberler ve doktorların doğrudan önerilerini alabileceğiniz ve daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacak faydalı bir uygulama. Bedava olarak kaydolun ve hemen doktorlar ile irtibata geçin.

HD kaliteye sahip olan video, ses yoluyla doktorların sınırsız olarak sundukları tıbbi tavsiyelerini almak için herhangi bir mobil cihaz ya da web tarayıcınız sayesinde 24/7 yazışarak ve sanal danışır özelliği ile canlı olarak irtibat kurabilirsiniz.

Video ve yazışma aracılığıyla her yerden kendi doktorunuz ile iletişime geçerek konuşun. Dünyanın en iyi doktorlar tarafından sizin için yazılmış, sağlıklı yaşam ve sağlık konularında çeşitli yararlı günlük ipuçları alın.

Sizi Dünyanın en iyi doktorları ile buluşturacak olan HealthTap ile sağlıklı günler dileriz.

HealthTap İçin Yorum Yap