Helicon Filter

Sponsorlu Bağlantılar
5.5.4
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Seçenekleri İle Resim Düzenleme Programı

Helicon Filter, Windows sistemleri için gelişmiş özellikler ve profesyonel düzenlemeler yapabilmeyi sağlayan resim düzenleme programıdır. Helicon Filter yeni başlayanlar için alışılmış bir resim editörü değildir. Ama programı kullanabilmek için uzman olmanız gerekmez. Programı çalıştırdığınız zaman yapacağınız her şeye daha kolay ulaşacak ve kolay düzenlemeler yapabileceksiniz. Biraz karmaşık gibi dursa da, sofistike resim düzenleme seçenekleri gerçekten etkileyicidir.

Daha önce herhangi bir resim düzenleme yapmadıysanız, Helicon program arayüzünden kolayca öğrenebilirsiniz. Temel sekmesi standart fotoğraf düzenleme için gereksinim duyabileceğiniz tüm ana araçları içerir; parlaklık ve renk ayarlama, gürültü ve sapmaları çıkarma, bozulmaları düzeltme, keskinleştirme vb. Her sekmede gelişmiş tüm araçları bulacaksınız.

Ayrıca Helicon Print ile fotoğrafları yazıcıdan çıkarmanız için güvenilir bir yol sunar. Kullanımı kolay ve sorunsuz çalışmaktadır. Yazıcı ayarları değiştirmek, görüntü boyutu ve konumu işlemek, parlaklık gibi görüntünün ana parametrelerini ayarlamak, beyaz dengesi, doygunluk ve keskinleştirmek için izin verir. Amatör ve profesyonel fotoğrafçılar için mükemmel bir fotoğraf yazdırma aracıdır.

Helicon Filter .bmp, .jpg, .jpeg, .jp2, .tif, .tiff, .png, .gif, .psd, .dng popüler görüntü formatları, .mrw, .orf, .nef, .crw, .cr2, .srf, .sr2, .arw, .pmp, .erf, .rw2, .srw, .raf, .pef, .dcr, .kdc, .x3f, .mos gibi RAW formatları ve .mpo, .jps, .pns gibi stereo fromatları işlemeyi destekler.

Helicon Filter ile kırpma, parlaklık uygulama ve çerçeve ekleme videosu

Helicon Filter ile klonlama (kopyalama) ve rötuş fırçaları kullanım videosu

Helicon Filter ayrıca fotoğraf görünümlerini değiştirmek için harika fotoğraf efektleri sunmaktadır. Kişisel yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için profesyonel efektlerden faydalanın.

Helicon Filter İçin Yorum Yap