High Quality Photo Resizer

Sponsorlu Bağlantılar
6.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Yüksek Kaliteli Resim Boyutlandırma Programı

Yüksek kaliteli/çözünürlüklü fotoğrafları kopyalamak, paylaşmak, upload etmek çok zaman alır. Çünkü yüksek kaliteli fotoğraf, büyük boyutlara sahiptir. Web üzerinde, veya e-posta ile göndermek için resimlerin boyutlarını küçültmek faydalı olacaktır. High Quality Photo Resizer tam da bu iş için geliştirilmiş ücretsiz resim boyutlandırma programıdır.

High Quality Photo Resizer, yüksek kaliteli dijital fotoğrafları boyutlandırma için kolay kullanımlı ücretsiz bir yazılımdır. High Quality Photo Resizer ile yüksek kaliteli fotoğrafların boyutlarını küçülterek internet üzerinde yayınlama, arkadaşlarınızla ve ailenizle göndermek için kullanabilirsiniz. Birçok girdi formatlarını destekler: BMP, DIB, EMF, GIF, ICB, JPG, JPEG, PBM, PCD, PCX, PGM, PNG, PPM, PSD, PSP, RLE, SGI, TGA, TIF, TIFF, VDA, VST, WBMP, WMF. JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, TGA, WMF, EMF: Ve bu 8 çıkış formatlarını destekler; JPG, PNG, GIF, BMP, TIF, TGA, WMF, EMF.

Ayrıca resimlere efekt vermek için 37 farklı efektleri (Sharpen, Mosaic, Tweak RGB, Colorize, Spray, Emboss, Blur, Gray Scale, Negative, Soften, Swirl, Tile, Wind, Contrast, Noise, Anti Alias, Fish Eye, Flip Horizontal, Flip Vertical, High Pass, Neontrace gibi) kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğrafları sağa veya sola 90 derece döndürme yapabilirsiniz.

High Quality Photo Resizer İçin Yorum Yap