Highway Racer 3D (iPhone, iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.6
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad İçin Highway Racer Ücretsiz 3D Araba Yarışı Oyunu

Highway Racer 3D, iOS mobil cihazlar (iPhone, iPad, iPod touch) için ücretsiz harika bir araba yarışı oyunudur. Heyecan verici yarış yapmaya hazır mısınız? En hızlı otomobillerinden biri seçin ve renk, jantı değiştirme manevra, hızlanma ve fren yeteneklerini artırın.

Her yarışta kazandığınız krediler ile yeni araba satın alın. Yarışta kaza yapmayın, daha fazla kredi ve puan toplayın. Polis arabası peşine düştüğünde, dikiz aynasından görebilir ve polis arabasını engellediğin zaman 1000 puan al. Yüksek hızda sürüş yaparak ve ters yönde giderek daha fazla puan toplayın. Kazalardan kurtulmak için freni kullanın.

Güncellenmiş sürümüne Polis modu eklendi. Hız sınırını aştığınızda polisler takip eder ve müdahale etmeye başlar. Farklı karayolları seçme imkanı sunar. Tek yön, iki yönlü ve yanlış yol modlarında oynayabilirsiniz.
Highway Racer oyunu diğer yarış oyunlarından farklı olarak, yol boyunca sağ, sol dirsekler, dik rampalar ve köprüler vardır.

iPhone, iPad için Highway Racer oyunu ile fantastik bir yolculuk ve mükemmel 3D grafikler ile sizleri bekliyor. Sizde hemen Highway Racer ücretsiz araba yarışı oyununu indirin ve bu heyecana ortak olun.

Highway Racer 3D (iPhone, iPad)” İçin Bir Cevap

Highway Racer 3D (iPhone, iPad) İçin Yorum Yap