HijackThis

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.5
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Zararlı Yazılım Tespit Etme ve Temizleme Programı

  • Kolay kullanımlı.
  • Güvenilir.
  • Uzman kullanıcılara yönelik olması.

HijackThis yüklü tüm tarayıcı eklentisi, düğmeleri, başlangıç ​​öğesi listeleri ve isteğe bağlı olarak seçilen öğeleri kaldırmak için olanak sağlayan uzman kullanıcılar için ücretsiz bir araçtır. Program orijinal ayarların bir yedeğini oluşturmak ve aynı zamanda seçilen öğeleri yoksayabilir.

Bir başlangıç ​​liste raporu, hosts dosya yöneticisi, program kaldırma yöneticisi ve diğer bazı araçları içerir. İleri düzey kullanıcılar için tasarlanmıştır. Taşınabilir olduğu için herhangi bir kurulum gerektirmez.

HijackThis, siz farkında olmadan bilgisayarı bulaşmış olan malware, spyware gibi kötü yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için başarılı bir yazılımdır. Bilgisayarda yüklü olan uygulamalarının hangilerinin zararlı olduğunu araştırabilirsiniz.

Program sisteminizdeki yazılımlar ile ilgili detaylı bir analiz yapar. Zararlı gördüğünüz yazılımları veya isteğe bağlı olarak listeden seçtiğiniz bir uygulamayı kolayca kaldırabilirsiniz. Sistemden kötü yazılımları temizlemek için güçlü bir program arıyorsanız HijackThis denemelisiniz.

Farkından olmadan bilgisayarınıza kötü yazılımlar bulaşabilir.HijackThis ile güvenli bir şekilde zararlı yazılımları bulup temizleme yapabilirsiniz.
admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

HijackThis İçin Yorum Yap