HipChat 3.0.4.130 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

HipChat: Windows PC İçin Mesajlaşma ve Grup Sohbet Programı

HipChat şirket, ofis çalışanları için tasarlanmış ücretsiz özel mesajlaşma ve sohbet hizmetidir. Grup sohbet odalarına arkadaşlarınızı davet edin, fikir ve dosya paylaşımı yapabilirsiniz. AIM, Google Talk ve Skype takımınızı alabilirsiniz. HipChat özellikle işletmeler için geliştirilmiştir. Tabi ki sadece işletmeler değil, kişisel konuşmalar, mesajlaşmalar için de kullanabilirsiniz.

Dosya paylaşımı ve depolama: Anında geri bildirim için PDF, maket ve belgeleri paylaşabilirsiniz. HipChat istemciden veya web üzerinden her zaman erişebilirsiniz.

Dosya ve sohbet geçmişi: HipChat otomatik olarak konuşmaları ve dosyaları kaydeder. Ne ve ne zaman kim söyledi asla unutmayacaksınız. İnternette her yerden geçmişe erişebilirsiniz.

Sohbet odaları: Departmanlar/bölümler, takım veya projeler için sohbet odalarını kullanın. Odalar sadece davetli üyeler içindir. Katılmak açık ya da özel olabilir.

Video ve Sesli Sohbet: Bir iş arkadaşınız ile yüz-yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Tüm ihtiyacınız olan bir web kamerası ve bir mikrofon. Bu sayede hem görüntülü konuşma hem de sesli görüşmeler yapabilirsiniz.

Anlık görüntü önizleme: Paylaşma ve bağlantı sayesinde canlı önizleme alırsınız. Yaratıcı ya da tasarım ekipleri için idealdir.

Birebir mesajlaşma: Takım arkadaşları ile yan konuşmalar mevcut. İzlemenize yardımcı olmak için sohbet geçmişi ve dosya paylaşımı olacak.

SMS: SMS yoluyla herhangi telefondan birebir sohbet iletileri alabilir ve gönderebilirsiniz. Hatta sohbet geçmişine kaydedilmiş olacaktır.

Bildirimler: Bir şeyi kaçırmak istemiyor musunuz? Sesler, yanıp sönme ve pop-up ile HipChat uyarıları özelleştirebilirsiniz. @name yazarak bildirimleri alabilirsiniz.

Misafir girişi: Şirket dışından kişilerle işbirliği yapabilirsiniz. Müşteriler, satıcılar ya da canlı müşteri desteği için mükemmeldir.

İfadeler: İfadeler ile kendinizi ifade edin. Hatta iş arkadaşlarınızla paylaşmak için kendiniz yükleyin!

HipChat – Ekran Görüntüsü

hipchat-indir

HipChat 3.0.4.130 İndir İçin Yorum Yap