Hippani Animator 5.1

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows için HTML animasyon, oyunlar, uygulamalar & videolar oluşturma programı

Hippani Animator (eski adıyla Hippo Animator), hemen hemen tüm modern tarayıcılarda (iPhone, Android ve iPad dahil) çalışacak çapraz tarayıcı uyumlu animasyon, oyun, uygulama ve video oluşturmanızı sağlayan kaliteli bir animasyon oluşturma programıdır. Flash, Silverlight, Java veya başka herhangi bir şey gerektirmeyen bir HTML animasyon aracıdır.

Hippani Animator uygulamasının 30 günlük ücretsiz deneme sürümüdür. 30 günden sonra kullanmaya devam etmeniz için programı satın almanız gerekmektedir.

Öğrenmesi kolay bir programdır

Hippani Animator bir sezgisel zaman çizelgesi sistemi kullanır. Anahtar çerçeveler ve sesler ekleyin. Yeni sahneler, yeni zaman çizelgeleri ve denetimleri ekleyin. Basit komut listesi ile etkileşim ekleyin. İleri düzey kullanıcılar JavaScript motoru daha karmaşık animasyon ve oyunlar yapmak için kullanabilirsiniz.

“Başlarken” dersine bir göz attıktan sonra Hippani Animator kullanımı çok kolaydır. Sizin için otomatik animasyon hareketleri oluşturmayı sağlayan, sıkıcı kare kare düzenleme gerektirmez. Bir sonraki ana kareyi ayarlayın ve nesneyi yeni bir yere sürükleyin ve animasyon hareketi otomatik olarak sizin için oluşturulur. Kendi görüntülerinizi veya küçük resimlerinizi animasyon nesneleri olarak kullanmanın yanı sıra, kullanıma hazır birkaç şekil, düğme ve metin arasından seçim yapabilir veya kendi nesnelerinizi çizebilirsiniz.

Sadece bazı grafik becerileri ve hayal gücü ile, tek bir kod satırı yapmanızı gerektirmeyen ve hemen hemen tüm tarayıcılarda çalışacak güzel görünümlü animasyonlar oluşturabilirsiniz. Arka plan sesleri, tıklama etkinlikleri, YouTube videolarının gömülmesi ve daha fazlası için destek içerir. Bitmiş animasyonunuz HTML, GIF veya AVI formatına aktarılabilir. Hippani Animator kullanımı çok kolay olmasına rağmen, konsepti kavrayana kadar kesinlikle Yardım dosyasına bir göz atıp bazı temel şekil animasyonları ile başlayın.

Ölçeklenebilir HTML yayınlama

HTML animasyon yol ileri olduğunu. Flash, Silverlight ve Java eklentileri telefonları, Tablet desteklenmez veya Windows 8. Hippani Animator animasyon herhangi bir web tarayıcı boyutuna sığacak şekilde ölçekler bir HTML sayfasına dönüştürür. Animasyon bir satır kod ile kendi web sayfalarını ekleyin.

Uygulamaları yayımlama

Paket web apps (W3C widget) oluşturun. Web uygulamaları için dönüştürülmüş iOS, Android ve Windows telefon apps ürün gibi kullanarak PhoneGap veya Cordova. Uygulamalar daha sonra imzalı ve app stok için gönderilmiş Apple, Google ve Microsoft.

Hippani Animator 5.1 Hakkında Yazılar

Hippani Animator 5.1 İçin Yorum Yap