Hippani Animator 5.1

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin HTML Animasyonu Oluşturma

Hippo Animator (yeni adıyla Hippani Animator), hemen hemen tüm modern tarayıcılarda çalışan (Android, iPhone, iPad) ve Flash, Silverlight, Java veya diğer herhangi bir eklenti gerektirmeyen çapraz tarayıcı uyumlu animasyon filmleri oluşturmanızı sağlayan bir HTML Animasyon programıdır.

Hippani Animator, programa başlamadan önce Getting Started ile kullanımı öğrenebilirsiniz. Programın en iyi özelliği kare kare düzenleme yerine, düzgün bir şey sizin için otomatik olarak animasyon hareketleri yaratmasıdır. Ana kareyi ayarlayın ve yeni bir konuma nesneyi sürükleyin ve animasyon hareket sizin için otomatik olarak oluşturulur. Animasyon nesneler olarak kendi resimlerinizi veya clipart kullanmanın yanı sıra, çeşitli hazır kullanımlı şekiller, düğmeler ve metin seçebilir veya kendi nesnelerinizi çizebilirsiniz.

Arka plan sesleri için destek içerir. Hazırlamış olduğunuz animasyonları, HTML, GIF veya AVI formatında kaydedebilirsiniz. Hippani Animator kullanımı çok kolay olmasına rağmen, kesinlikle Yardım dosyasına bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

Hippani Animator 5.1 İçin Yorum Yap