HitmanPro

Sponsorlu Bağlantılar
3.7.14.280
Sponsorlu Bağlantılar

Zararlı Yazılım Tarama ve Kaldırma Programı

2.5/5, Toplam: 2 kişi

HitmanPro, kişisel bilgileri çalmaya çalışan ve daha bilinmeyen bir çok tehditlere karşı koruma sağlayan gelişmiş bir anti-malware programıdır. Zararlı yazılım tarama, algılama ve kaldırma için faydalı bir programdır. Özellikle internet ortamında tehlike daha büyük olmaktadır ve bunun için yardımcı programlar kullanmamız gerekir. Casus ve zararlı yazılımlar, sahte yazılımlar, keylogger gibi bilgileri çalmaya çalışan yazılımlara karşı koruma sağlar.

Her geçen gün yeni tehditler ortaya çıkmaktadır ve bunun bilgisayarlarımız güvende değildir. Antivirüs programlar da bu tehditlere yetişmek için sürekli veritabanı güncellemesi yapmaktalar. HitmanPro, bulut motoru (cloud engine) sayesinde tecrübe edinilmiş veya zararlı yazılım olduğuna inanılan tehditlere karşı güncel olarak önlem almaktadır. Gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde her an bilgisayarınız güvende olacaktır. İnternet güvenliği sağlayarak, internet ortamından bilgisayarınıza sızmaya çalışan zararlı yazılımları tespit eder ve yüklenmesini engeller.

Hangi yazılımların ne derece tehlikeli olduğu bir muammadır. Bunun için kullanıcıların ve antivirüs üreticilerin bilgileri ile ortak bir sonuç ortaya çıkarılmaktadır. HitmanPro programını yüklemeye gerek yoktur. İndirin ve direkt çalıştırın. Tarama yaptıktan sonra tespit edilen yazılımlar ile ilgili ne yapılacağı kararını size bırakmaktadır. Sil, karantina, yoksay, bu dosyanın güvenli olduğunu bildir gibi seçenekleri mevcuttur. Bazı araçlar reklam amaçlıdır ve neredeyse tüm antivirüs programlar tarafından zararlı yazılım olarak algılanmaktadır. Bildiğiniz yazılımları görmezden gelebilir, bilmedikleriniz ile ilgili internette araştırma yapabilir veya hiç bunlara dikkat etmeden direkt silebilirsiniz.

HitmanPro 30 günlük deneme sürümüdür. Memnun kalırsanız denemeden sonra programı satın alabilirsiniz.

HitmanPro İçin Yorum Yap