Hiya - Caller ID & Block (Android)

Son Sürüm
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Cihaza göre değişir
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 11 ay Önce
  • İndirme Sayısı 80

Android İçin Hiya - Caller ID & Block Uygulaması

Hiya (eski adıyla Whitepages Caller ID & Call Blocker), Android telefonda istenmeyen numaraları engellemek için yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamada numaraları belirleyerek, gelen aramaları otomatik olarak engeller. Bu sayede sinir bozucu ve rahatsız edici aramalardan kurtulmuş olursunuz.

Hiya uygulaması bilinmeyen bir numaranın reklam amaçlı mı yoksa eski bir arkadaşınız mı tanımlayacaktır. Numaralar arasındaki farkı gösterecektir. Dolandırıcılık, spam arama ve mesajlara karşı koruma sağlar. Dünya genelinde Hiya dolandırıcılık ve istenmeyen tehditlere karşı güvende olmanızı sağlar.

Hiya uygulaması telemarket, spam, dolandırıcılık, fatura toplayıcıları, otomatik çağrılar ve daha fazlası gibi istenmeyen aramaları engeller. Hiya, ücretsiz bir uygulamadır ve herhangi bir reklam içermez.

Caller ID (Arayan kimliği): Yalnızca konuşmak istenilen çağrıları alır.


Call Block / Stop (Çağrı engelleme/durdurma): Spam, dolandırıcılık ve can sıkıcı telemark veya siyasi ve sesli aramaları doğrudan kara listeye gönderebilirsiniz. Kara listedeki numaraları, gelen aramaları ve SMS mesajları durdurmayı sağlayan bir çağrı engelleyicisi ile gizlilik sağlasın.

Bilinmeyen aramalar: Gerçek zamanlı olarak bilinmeyen numaraları öğrenin. Her zaman sizi kimin aradığını bilin.

SMS Caller ID (SMS arayan kimliği): Rehberde kayıtlı olmasa bile bilinmeyen-gizli numaradan SMS atanların kimliğini öğrenin.

Dolandırıcılık ve Spam Koruması: Gelen bir çağrının spam olup olmadığını otomatik uyarılar ile öğrenin.

Android için Hiya – Caller ID & Block uygulaması ile istenmeyen numaraları engellemek artık çok kolay olacak. Bilinmeyen numaradan gelen aramaları kimin yaptığını ve mesajların kimi gönderdiğini öğrenin. Gizli hiçbir şey kalmasın. Bilinmeyen numaraları öğrenmek artık çok kolay olacak.

Hiya - Caller ID & Block (Android) İçin Yorum Yap