Hızlı Okuma (iPad)

Sponsorlu Bağlantılar
1.6.2
Sponsorlu Bağlantılar

iPad İçin Hızlı Okuma Uygulaması

Hızlı Okuma uygulaması ile iPad tabletlerden hızlı okuma teknikleri edinebilirsiniz. Uygulama okuma hızını artırmak için 12 interaktif ve eğlenceli alıştırma kullanarak hafıza gücünü artırmaya yardımcı olur. Hızlı Okuma uygulaması ile okuma hızınızda artış göreceksiniz. Ayrıca göz hareketlerinin ve zihinsel kapasitenin gelişmesini sağlayacak.

Hızlı Okuma tekniğinin en önemli aşaması okuduğunuzun aklınızda kalmasıdır. Okuduklarınızı aklınızda tutabilmek, etkili ve hızlı bir biçimde yazıları okuyabilmek için gerekli olan her şeyi bulacaksınız.

Hızlı Okuma uygulaması kimler için daha faydalı olacaktır?

En az günlük yarım saat herhangi bir şey okuyanlar için. Yönetici ve müdürler. Sekreterler. Lise ve üniversite öğrencileri. Satış ve pazarlama elemanları. Bunun dışında bu uygulama daha hızlı ve daha çok kitap okumak isteyenler için faydalı olacaktır.

Bir kitap okurken yavaş okuduğunuzu ve bu nedenle çok zaman harcadığınızı düşünüyorsanız Hızlı Okuma uygulaması sizin için çok faydalı olacaktır. Okurken bir noktayı anlayamadığınız için önceki paragrafları veya cümle başını tekrar okuyorsanız sizin faydalı olacaktır.

iPad için Hızlı Okuma uygulaması kısacası kitap okurken dikkati dağılanlar, okuduğunu çabuk unutan ve hatırlamakta güçlük çekenler ve daha bir çok dezavantajı ortadan kaldırıp daha hızlı okumak isteyenler için güzel bir tercih olacaktır.

Hızlı Okuma (iPad) İçin Yorum Yap