Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri İndir (Android Kitap)

Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz Hızlı Okuma ve Anlama Programı

Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri uygulaması Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ücretsiz bir e-kitap programıdır. Bu program sayesinde sizde okuma hızınızı geliştirebilir ve anlama kapasitenizi de oldukça ileriye taşıyabilirsiniz.

Onlarca eğitim aracının bulunduğu program ile göz kaslarınızı geliştirebilir, görme alanınızı genişletebilir, algılama becerilerinizi yükseltebilir, aktif görme ve algılama yetinizi geliştirebilirsiniz.

Hızlı okuma ve anlama teknikleri platformunda ki eğitimler yaş gruplarına göre farklı eğitim yazıları içermektedir. Mesela ilkokul ile üniversite öğrencisine ayı program uygulanmamaktadır. Çünkü bunlar iki farklı eğitim düzeyinde oldukları için kelime haznesi ve kavrama yetisi bir değildir.

NOT: İlk önce Android için Google Play Kitaplar uygulamasını yükleyin. Hesabınızla otomatik olarak senkronize olur ve nerede olursanız olun çevrimiçi veya çevrimdışı olarak okumanıza olanak sağlar.

Dizüstü Bilgisayarlar ve Masaüstü Bilgisayarlar:
Google Play’de satın alınan kitapları bilgisayarınızın Web tarayıcısını kullanarak okuyabilirsiniz.

NOT: e-Okuyucular ve diğer cihazlar
Sony eReader veya Barnes & Noble Nook gibi e-mürekkep cihazlarında okumak için, dosyayı indirmeniz ve cihazınıza aktarmanız gerekir.

Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri Ekran Görüntüleri

hızlı-okuma-anlama

 

Hızlı Okuma ve Anlama Teknikleri İndir (Android Kitap) İçin Yorum Yap