Hola Accelerator & Unblocker

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı

3.5/5, Toplam: 6 kişi
  • Tüm Yasaklı sitelere giriş.
  • İnternet hızlandırma.
  • Güvenilir.
  • İnternet gizliliğini korumak.
  • IP adresi gizleme.
  • Basit ve kolay kullanım.

Hola Accelerator & Unblocker Windows bilgisayarlar için yasaklı sitelere giriş ve internet kısıtlamalarını ortadan kaldırmayı sağlayan ücretsiz VPN uygulamasıdır. Türkiye ve diğer ülkelerde engellenmiş, bloke edilmiş tüm web siteleri görebilir ve bu sitelere giriş yapmak için engellemeleri Hola ile kaldırabilirsiniz.

Hola Accelerator & Unblocker hem internet hızını artırma hem de yasaklı sitelere giriş yapmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi programlardan biridir. Program proxy için mükemmel bir alternatiftir. Herhangi bir yapılandırma yapmanıza gerek kalmadan kolayca internette özgürce gezinebilirsiniz.

Hola Accelerator & Unblocker 32-bit ve 64-bit olmak üzere iki ayrı sürümü mevcuttur. Sisteminize uygun olan sürümü indirin ve kurulumu yapın. Kurulumu yaptıktan sonra sistem tepsisinde, saatin yanında simgesini göreceksiniz. Simgesine tıklayarak engelleme kaldırıcıyı veya internet hızlandırıcıyı etkinleştirme seçeneğini seçebilirsiniz.

Settings yani ayarlar kısmına tıklayarak Türkiye’deki engellenmiş veya kısıtlamalar getirilmiş tüm web siteleri görebilirsiniz. Hola Accelerator & Unblocker ile tek bir tıklama ile ülkemizde engellenmiş tüm web sitelere kolayca giriş yapabileceksiniz. IP adresi gizleme sayesinde internet üzerinde tüm gizliliğinizi korur.

Yasaklı sitelere giriş yapmak, internet üzerindeki tüm kısıtlamaları ortadan kaldırmak ve internet hızını artırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz en iyi program olan Hola Accelerator & Unblocker yazılımını kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Hola Accelerator & Unblocker Hakkında Yazılar

Hola Accelerator & Unblocker İçin Yorum Yap