Hola Accelerator & Unblocker

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone / iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı

5/5, Toplam: 1 kişi
  • Tüm yasaklı sitelere giriş.
  • Tüm kısıtlama ve sansürleri kaldırma.
  • İnternet hızını artırma.
  • Kolay kullanım.
  • İşlemci kullanımı.

Hola Accelerator & Unblocker, iOS mobil cihazlar için ücretsiz yasaklı sitelere giriş ve internet hızını artırma için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN uygulamasıdır. Bu uygulama, tüm internet kısıtlamalarını ortadan kaldırır ve engellenmiş olan tüm sitelere giriş yapmanızı sağlar.

Hola Accelerator & Unblocker uygulaması, bant genişliği kullanımını düşürür. İnternet hızını artırmaya yönelik bu özelliği sayesinde, internette daha hızlı gezinme yapabilirsiniz. Mevcut internet hızını optimize ederek, internette gezinme hızını artırır ve böylece web taramalarını daha hızlı yapabilirsiniz.

Hattınızın 3G veri kullanımını düşürmeye yönelik bu özelliği sayesinde, gönül rahatlığı ile sörf yapabilirsiniz.

Devlet, kurum veya ülke tarafından engellenen, bloke edilen, sansür uygulanan tüm web sitelere tek bir tıklama erişebilirsiniz. Hola Accelerator & Unblocker uygulamasını yükleyin ve açın. Ülkemizde yasaklı olan veya kısıtlanmış tüm siteleri göreceksiniz. Android telefona yüklü olan uygulamaları açmanız için bir seçenek bulunur. Artık iPhone, iPad mobil cihazlardan hiçbir kısıtlama olmadan, DNS değiştirmeden tüm yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

iPhone, iPad mobil cihazlardan güvenilir bir şekilde sörf yapmak istiyorsanız Hola Accelerator & Unblocker uygulamasını kullanabilirsiniz. Tüm yasaklı sitelere giriş yapmak, kısıtlama ve sansür uygulanan sitelerin engelini kaldırmak ve internet hızını artırmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz VPN programlardan biridir.

Hola Accelerator & Unblocker Hakkında Yazılar

Hola Accelerator & Unblocker İçin Yorum Yap