Hola: İnternet Kısıtlamalarını Aşmak ve Engellenen Siteleri Açmak

Sponsorlu Bağlantılar

Hola bilinmeyen herhangi bir nedenden dolayı engellenen, bloke edilmiş web sitelerini açmak ve internet kısıtlamalarını ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz VPN hizmetidir. Hola VPN veya Sanal Özel Ağ anlamını bilmeden kullanabileceğiniz basit ve kolay bir araçtır. Temelde Hola, web sitesini mevcut olduğu ülkenin ağına bağlayan, ülkenizdeki çeşitli bloke edilmiş web sitelerine erişmeyi sağlamasıdır.

Günümüzde bu durumlarla çok karşılaşmaktayız. Özellikle günümüz Türkiye’sinde bir çok web sitesi bildiğimiz veya bilmediğimiz bir nedenden dolayı engellenmektedir. Artık bu durumlar ile karşılaştığımızda çözüm çok kolay olacak. Hola ile herhangi bir kısıtlama olmadan özgür bir şekilde internet kullanabileceksiniz. Hola yasaklı sitelere giriş için kullanılabilecek en iyi programlardan biridir. Tüm platformlar ve tarayıcılar ile uyumlu sürümleri mevcuttur. Aşağıdaki bağlantı linklerinden indirebilirsiniz.

Hola: Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Kısıtlamaları Kaldırma

Hola bir tarayıcı uzantısı olarak yüklenir ve tarayıcıdan kolayca kullanabilirsiniz. Başlamak için, ülkemizde engellenen büyük web sitelerini görüntülemek için Hola düğmesine basmanız yeterlidir. Örnek; Youtube Türkiye’de bloke edildiği zaman hemen Hola programından yardım alabilirsiniz. Ülkemizde engellenen web sitelerini görüntüler ve ‘Popular Sites – Popüler Siteler’ linkine tıklayarak engellenmiş olan tüm web siteleri görebilirsiniz.

hola-yasakli-sitelere-giris

Farklı ülkeden popüler olmayan web sitesini görüntülemek için:

 1. URL’sini girerek bir Web sitesi açın.
 2. Küçük Hola simgesini tıklayın.
 3. Web sitesini görüntülemek istediğiniz bir ülke seçin ve işlemin tamamlanmasını bekleyin.
 4. Tekrar kendi ülkenize gidin aynı Hola simgesini tıklayın ve yapılan değişiklikleri geri almak için ‘Back to your country’ butonuna tıklayın.

Kullandığınız VPN hizmetini görüntülemek için, My Settings – Ayarlarım seçeneğini tıklayın ve farklı web siteleri için kullandığınız VPN görüntüleme sayfasına yönlendirileceksiniz. Doğrudan yönlendirilen sayfadan bu web sitelerini açabilirsiniz.

Aşağıdaki resimde de gördüğünüz gibi engellenmiş sitelere görünmektedir. Engellenmiş sitelere giriş yapmak için siteler üzerine gelerek kilit açma seçeneğine tıklayabilir veya tarayıcı üzerindeki simgesine tıklayarak farklı bir ülke seçebilir ve giriş yapabilirsiniz.

hola-engellenmis-siteleri-acma-

Hola programı ayrıca internet hızlandırmak için de iyi bir araçtır. İnternet hızlandırıcı özelliğini kolayca açabilir veya kapayabilirsiniz. Internet Accelerator – İnternet Hızlandırıcı internet hızını artırır fakat bant genişliği kullanımını azaltır ve dolayısıyla web’de gezinmek için daha fazla bant genişliği kullanımını azaltır. Hızlandırıcı bir ölçüde internet maliyetlerini azaltmaya yardımcı olabilir.

Hola bloke edilmiş web sitelerine erişmek için ve de internet hızını artırmak için inanılmaz bir uzantıdır. IP adresi gizleme için basit bir kavram kullanarak online gizliliğinizi korur. Manuel proxy kullanmaktan çok daha kolay ve hızlıdır. Hatta bir Hola hesabı oluşturun ve daha sonra geliştirici modunu etkinleştirerek fazla özellik alabilirsiniz.

Genel olarak, bir proxy için daha hızlı ve kolay bir alternatif olduğunu söylemek gerekir. Bir web sitesi görüntülemek için ülkeler arasında büyük bir seçenek sunar. Eğer bir web sitesi geliştiricisi iseniz, web sitenizin farklı ülkelerde nasıl incelendiğini görmek için bu aracı kullanabilirsiniz.

Hola Accelerator & Unblocker İndir
Windows İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı
Hola Accelerator & Unblocker İndir (Android .APK)
Android (APK) İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı
Hola Accelerator & Unblocker İndir (Android)
Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı
Hola Accelerator & Unblocker İndir (iOS)
iPhone / iPad İçin Yasaklı Sitelere Giriş ve İnternet Hızlandırıcı

Detaylı Puanlama

 • Yasaklı Siteleri Açma : %99
  99
 • İnternet Hızını Artırma : %50
  50
 • İnceleme Özeti
  Yaptığımız incelemelerde Türkiye'de yasaklı olan tüm popüler sitelere giriş yapıldı. İnternet hızını artırma konusunda ise önemli bir hız değişimi fark edemedik. Ama proxy programları için mükemmel bir alternatif olacağını düşünüyorum. DNS değiştirmeden, proxy sunucularına bağlanmak zorunda kalmadan Hola Accelerator & Unblocker ile kolay bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapmak mümkün.
  75

Hola: İnternet Kısıtlamalarını Aşmak ve Engellenen Siteleri Açmak” İçin 2 Cevap

 1. Ssjskandjdk

  Ben instagramın gizliliğini açamıyorum yani bizim okulda kısıtlamalı nasıl yapacağımızı video şeklinde kaydedip burda paylaşsanız

Hola: İnternet Kısıtlamalarını Aşmak ve Engellenen Siteleri Açmak İçin Yorum Yap