Honeycam

Sponsorlu Bağlantılar
1.02
Sponsorlu Bağlantılar

Hareketli GIF Yapma ve Düzenleme Programı

Honeycam, bir çok medya görüntüleri kullanarak animasyonlu GIF görüntüler yapmak için imkan sağlayan gelişmiş bir programdır. Bilgisayarınızda mevcut olan videolardan görüntüler yakalayabilir ve bunları animasyonlu GIF/WebP/WebM resim dosyaları olarak kaydedebilirsiniz. Honeycam Türkçe dil desteği ile kolay bir kullanım sunmaktadır.

GIF resimler yapmak eskiye nazaran şimdi çok kolaydır. Honeycam ile bilgisayar ekranında yakalayacağınız herhangi bir görüntüyü animasyonlu GIF resimler olarak kaydetmek mümkündür. Programın en çarpıcı özelliği ise videolardan yakalayacağınız görüntülerin kalitesini bozmadan yüksek kaliteli bir titreme özelliğini kullanarak ultra-yüksek çözünürlüklü animasyonlu Gıf’ler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca son zamanların en popüler dosya formatları olan WebP ve WebM formatları destekler. Bunlar sadece Chrome vs. olarak seçilmiş tarayıcılarda görünür olsa da bu formatlar küçük dosya boyutları ile yüksek kaliteli GIF görüntüleri için uygundur.

Honeycam çeşitli düzenleme özellikleri % 10 daha hızlı / yavaş, metin / resim filigran, geçiş efektleri, filtreler, kırpma, yeniden boyutlandırma, ithalat, kare azaltma ,geri oynatım, yo-yo etkisi vb sunuyor.

Honeycam İçin Yorum Yap