HostedNetworkStarter

Sponsorlu Bağlantılar
1.00
Sponsorlu Bağlantılar

Windows PC İçin WiFi Hotspot Oluşturma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

HostedNetworkStarter, Windows işletim sisteminin Wifi ağ özelliğini kullanarak kolayca kablosuz ağ adaptörü ile bir “WiFi hotspot oluşturma”nıza olanak sağlayan ücretsiz bir programdır.

HostedNetworkStarter ile oluşturulan WiFi hotspot ve WiFi desteği ile herhangi bir cihaz ağına ve bilgisayarınızda bulunan internet bağlantısına erişmesine izin verebilirsiniz. Kısacası WiFi özelliği olan Windows bilgisayarı ve laptop’u kablosuz modeme dönüştürür.

HostedNetworkStarter Kullanımı:

Hostednetwork Starter herhangi bir yükleme işlemi veya ek DLL dosyaları gerektirmez. Kullanmaya başlamak için, sadece yürütülebilir dosyasını (HostedNetworkStarter.exe) çalıştırın.

HostedNetworkStarter çalıştırdıktan sonra, Hosted Network Options (Hosted Ağ Seçenekleri) penceresi karşınıza çıkacak, buradan “WiFi hotspot” istenen yapılandırmayı seçebilirsiniz. Network Name (Ağ adı), Network Key (ağ şifresi) girin ve paylaşmak için istenen internet bağlantısı seçtikten sonra, Wifi Hotspot başlatmak için Start (Başlat) düğmesine basmanız gerekir.

“WiFi hotspot” başladıktan sonra, HostedNetworkStarter ana penceresi hotspot hakkında bilgileri görüntüler. Üst bölmede görüntüler aktif hotspot hakkında genel istatistik (Ağ Devlet Barındırma, Kanal Numarası, Bağlı müşteri sayısı, Gönderilmiş Byte, Alınan Byte ve benzeri), ve alt bölmede anda hotspot bağlı istemcilerin listesini görüntüler

Hotspot etkinleştirme sırasında herhangi bir hata varsa, hata kodu veya mesajı üst bölmede bu hatalar görüntülenir: Hosted Network Error (Hosted Ağ Hatası), Hosted Network Reason Code ve Internet Connection Sharing Error (İnternet Bağlantı Paylaşım Hatası).

HostedNetworkStarter WiFi Hotspot oluşturma programının Türkçe dil desteği şimdilik mevcut değildir. İlerleyen zamanlarda eklenmesini bekliyoruz veya sizlerde talepte bulunabilirsiniz. Sizde hemen bu taşınabilir programı indirin ve bilgisayarı kablosuz modeme dönüştürün.

HostedNetworkStarter” İçin Bir Cevap

HostedNetworkStarter İçin Yorum Yap