Hotspot Shield

Sponsorlu Bağlantılar
2.85
Sponsorlu Bağlantılar

MAC İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı

4/5, Toplam: 1 kişi

Hotspot Shield for Mac, internet gizliliği sağlayarak güvenli bir şekilde internet kullanımı sağlayan Mac OS X sistemler için ücretsiz ve Türkçe VPN programıdır. IP adresi gizleyerek internet korsanlarına karşı koruma sağlar ve ayrıca yasaklı sitelere giriş yapma imkanı sunuyor.

Bu program web oturumları, kişisel bilgi ve veri aktarım güvenliğini sağlayan güçlü şifreleme teknolojisi donatılmıştır. Gizlilik sağlamak amacıyla IP adresinizi saklar. Eğer online oturumlar sırasında gizli kalmak istiyorsanız Hotspot Shield güvenilir bir seçimdir.

Şifreleme kişisel bilgileriniz ISS(Internet servis sağlayıcıları) ve web siteleri için görünmez hale getirilir ve tüm işlemler HTTPS aracılığıyla sağlanır. Bununla beraber sansür olmadan web içeriğine erişilebilir ve video ve sesli sohbetlerin tümü koruma altına alınır.

Hotspot Shield IP gizleme ile internet gizliliği, HTTPS şifreleme ile kişisel bilgileri korumayı sağlar. Engellenmiş, bloke edilmiş tüm web sitelere de erişim imkanı sunuyor. Diğer yasaklı sitelere giriş programlarına da göz atabilirsiniz.

Hotspot Shield İçin Yorum Yap