Hotspot Shield

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Hotspot Shield VPN Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

Hotspot Shield Free VPN, Windows Phone mobil cihazlar için web sitelerinin erişim engelini kaldırmak ve yasaklı sitelere giriş yapmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Yasaklı sitelere giriş için en çok kullanılan uygulamalardan biridir.

Uygulama sayesinde yasaklanan tüm sitelere erişebileceksiniz. Engellenmiş, sansürlenmiş web sitelere veya sosyal ağlara rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca güvenlik açısından da Hotspot Shield VPN tercih edilmektedir. Wi-Fi güvenliğini sağlayarak web gizliliğinizi koruyarak internette rahat bir şekilde gezinebilirsiniz. Gizli bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz.

Kullanımı kolay uygulamayı tek tıklama ile etkinleştirip sınırsız internet keyfine kavuşabilirsiniz.

Hotspot Shield Ücretsiz VPN Proxy’nin Önemli Noktaları:

ÜCRETSİZ ve SINIRSIZ: Temel özellikleri ücretsiz (sonsuza kadar) ve sınırsız erişimle kullanmayı seçebilir veya daha fazla özellik için Elite’e geçebilirsiniz!

En Güvenilir VPN: Tüm dünyada 350 milyon kullanıcının güveni ve Fortune, Forbes, TechCrunch, New York Times ve birçok ünlü medya şirketinin desteği ile.

Eşsiz VPN Performansı: Hotspot Shield tüm VPN sunucularına tamamen sahiptir ve bu özel sunucular en yüksek VPN hızının yanı sıra en stabil ve güvenli bağlantıları da sunuyor.

Kayıt Tutulmuyor: Hotspot Shield kullanıcılarına ve kullanıcıların faaliyetlerine dair kayıt tutmamaktadır. Hotspot Shield ile tamamen gizli ve anonimsiniz.

Hotspot Shield İçin Yorum Yap