HouseCall

Sponsorlu Bağlantılar
8
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Online Virüs ve Casus Yazılım Tarama

HouseCall virüsler, solucanlar, Truva atları ve casus yazılımlar da dahil olmak üzere, çeşitli tehditleri saptamanızı ve yok etmenizi sağlayan ücretsiz bir web tabanlı araçtır. Artık daha hızlı, daha güçlü ve tarayıcıdan bağımsız çalışmaktadır. HouseCall online virüs tarama yazılımı ile bilgisayara virüs bulaşmasını engelleyebilirsiniz.

Bu araç sistemdeki zayıflıkları da algılar ve eksik güvenlik yamalarını kolayca indirebilmeniz için bir bağlantı sağlar. Her bir taramadan sonra, HouseCall bilgisayarınızda algılanan güvenlik tehditlerini tanımlayan ayrıntılı bir rapor hazırlar.

HouseCall üreticilerinden yapılan bu açıklamayı da göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz.

Büyük miktardaki ‘gri alan’ kötü amaçlı kod ve programları, hatalı saptamaların giderek artmasına neden oluyor. Birkaç rakibimizin HouseCall Launcher uygulamamızı ‘gri alan’ yazılımı (ne iyi ne de kötü amaçlı yazılım) olarak tanımladığını öğrendik. HouseCall uygulamasını yine de kullanmak istiyorsanız, HouseCall taramaları çalışırken virüsten koruma programınızda gerçek zamanlı aramayı devre dışı bırakmanız gerekir. Taramalardan sonra gerçek zamanlı aramanızı yeniden etkinleştirmeyi lütfen unutmayın.

Sizde hemen HouseCall 32-64 bit sürümlerinden birini indirin ve online olarak virüs taramaya başlayın.

HouseCall İçin Yorum Yap