HP Stream ve Pavilion Mini Bilgisayarlar Tanıtıldı! Teknik Özelikleri ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

CES 2015 teknoloji fuarında HP Stream Mini ve HP Pavilion Mini adında iki Bilgisayar’ını daha tanıttı.

HP tarafından tanıtılan ürünleri mini Bilgisayarlar olarak karşımıza çıkıyor. Küçük olmalarına rağmen donanım bakımından fena sayılmıyorlar.

Tanıtılan Bilgisayarlardan olan HP Stream Mini‘de işlemci olarak Intel Celeron 2957U kullanan firma, 2GB bellek, 32GB SSD gibi özellikleri de bünyesinde barındırıyor. Ayrıca cihazı satın alanlar için 2 yıl geçerli olmak üzere 200 GB OneDrive depolama alanının yanı sıra 25 dolar gibi bir fiyata sahip olan hediye kartı’da Windows Mağazasında bedava olarak veriliyor.

hp-stream-ve-pavilion-mini-bilgisayarlar-tanitildi-teknik-ozelikleri-ve-fiyati

Diğer bir model olan HP Pavilion Mini ise; işlemci olarak Intel Pentium 3558U ve Core i3-4025U olmak üzere 2 farklı işlemci ile karşımıza çıkıyor. 4 GB belleğin yanı sıra 8 GB’a kadar yükseltme imkanı. 4 adet USB portu, ethernet, HDMI ve DisplayPort bağlantılarının yanı sıra sd kart okuyucu, ses giriş ve çıkış portu’da diğer özellikleri olarak karşımıza çıkıyor.

HP Stream ve Pavilion Mini fiyatları ve çıkış tarihleri:

HP Stream mini 179 Dolar ve Pavilion Mini’de 319 Dolar fiyat ile karşımıza çıkacak. İki modelde 14 Ocak’ta raflardaki yerlerini almaya başlayacaklar.

HP Stream ve Pavilion Mini Bilgisayarlar Tanıtıldı! Teknik Özelikleri ve Fiyatı İçin Yorum Yap