HTTrack (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
3.49-2
Sponsorlu Bağlantılar

Çevrimdışı tarama ve gezinme için web siteleri bilgisayara indirme programı

5/5, Toplam: 1 kişi

HTTrack kolay kullanımlı bir ücretsiz çevrimdışı tarayıcı programıdır. WinHTTrack Website Copier bütün bir web sitesi (veya bir kısmını) indirmek ve çevrimdışı tarama için yerel bir dizine kaydetmek için imkan sağlar. Çevrimiçi olmak zorunda kalmadan, yerel web sitelere göz atabilirsiniz böylece site bağlantıları otomatik olarak nispeten yeniden kurulmuş olur. HTTrack ile tüm siteyi, bir kısmını ya da sadece tek tek indirmek için dosyaları seçebilirsiniz.

HTTrack kendi türüne, boyutuna ve diğer kriterlere göre dosyaları eklemek veya dışlamak için özel izin kurallarını destekler. Bir siteyi indirdikten sonra, bir proje olarak kaydedilir ve yalnızca sonraki seferlerde yeni veya değiştirilmiş dosyaları indirerek web siteyi güncel tutabilirsiniz.

Özel tarama sınırları, çerezler ve Java dosyaları için destek, bağlantı doğrulama, akış kontrolü ve daha fazlasını içerir.

HTTrack ücretsiz program sayesinde daha sonra gezinmek ve tarama yapmak istediğiniz web siteleri bilgisayara indirebilir, internet olmadan da kolayca indirdiğiniz web sitelerde gezinebilirsiniz. Özellikle internet olmayan ortamlara gittiğiniz zamanlarda işinize yarayacak harika bir program olduğunu düşünüyorum.

HTTrack (32 Bit) İndir
Çevrimdışı tarama ve gezinme için web siteleri bilgisayara indirme programı

HTTrack (64 Bit) Hakkında Yazılar

HTTrack (64 Bit) İçin Yorum Yap