HyperCam

Sponsorlu Bağlantılar
2.29
Sponsorlu Bağlantılar

Ekran Videosu Çekme ve Kaydetme Programı

HyperCam, Windows bilgisayarlarda kolay ve hızlı bir şekilde ekran videosu çekmek ve kaydetmek için ücretsiz programdır. Dilerseniz ekranın tamamını veya ayarlayacağınız ölçüde video kaydını yapabilirsiniz.

Program kaydedeceğiniz ekran görüntüleri için video kalite ayarı da sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz kalitede ekran videosu çekmeniz mümkün olacak. Video kaydı yapmanın yanı sıra videolara ses ekleme imkanı da sunar. Böylece eğitici ve öğretici ders videoları veya başka amaçlar için kaliteli sunumlar veya oynadığınız oyunlardan sevdiğiniz kısımların videosunu da çekebilirsiniz.

hypercam

HyperCam ile kayıt yaptığınız videoları AVI video olarak kaydedeceksiniz. Kısayol tuşları ayarlama ve en önemlisi kayıt yapmak istediğiniz ekranın boyutlarını ayarlama seçenekleri içeriyor. Kayıt yaparken HyperCam program penceresini gizleme, sistem tepsisine HyperCam ikonunu ekleme gibi seçeneklerde yer alıyor.

Ekran videosu çekmek ve kaydetmek için kaliteli ve ücretsiz programa arıyorsanız kesinlikle HyperCam programını denemelisiniz.

HyperCam İçin Yorum Yap