Ice Age Village İndir (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Mobile Ücretsiz Köy Kurma Oyunu

Ice Age Village oyununu Windows Phone işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek güzel bir eğlenceye doğru yelken açmış olacaksınız. Ücretsiz oyunlar kategorisin de yer alan oyun Scrat‘ın en sevdiği meşe palamudu için çıktığı av, yer kabuğunu çatlatarak hayvanları hızla güvenli bir yer arayışı ile başlıyor.

Manny, Ellie, Diego ve Sid yeni bir köy kurmaya karar verirler ve bu önemli mücadelelerinde en büyük yardımcıları hiç kuşkusuz sen olacaksın. Buz devrinin eğlenceli dünyasın da macera ve görevler ile yönlendirilirken en çok sevdiğin karakter ile etkileşime girebilirsiniz.

Oyunun içeriğinden biraz bahsedecek olursak;

Keskin dişli sincap olan Scrat ile mini oyunlar oynayabilirsiniz. En güzel köyü kurmaya başla. Seviye atlayarak diğer hayvan türlerine, harika bina ve eşsiz süslemelere ulaşmak için çaba sarf et. Köyünü aktiviteler ile doldurmak için eğlenceli maceralar ve ek görevlere katıl.

Facebook arkadaşlarınız ile de oyunu oynayabilirsiniz. Arkadaşlarının köylerini ziyaret edebilirsiniz. Onları “Beğen”, onlarla ilgilen ve yardımın için ödül kazan. Güncellemeler ile yeni karakterler, binalar, görevler ve mini oyunlar da oyuna dahil edilmektedir.

Beğeniyle izlediğiniz Buz Devri4: Kıtalar Ayrılıyor filminin oyununu da beğenerek oynayacağınızı düşünüyorum.

Ice Age Village Ekran Görüntüleri

Ice-Age-Village

Ice Age Village İndir (Windows Phone)” İçin Bir Cevap

Ice Age Village İndir (Windows Phone) İçin Yorum Yap