Icecream Image Resizer

Sponsorlu Bağlantılar
1.50
Sponsorlu Bağlantılar

Windows İçin Ücretsiz Resim Boyutlandırma Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Icecream Image Resizer Windows bilgisayarda hızlı ve kolay bir şekilde resim boyutunu ayarlamaya yardımcı olmak için tasarlanmış ücretsiz ve Türkçe fotoğraf, resim boyutlandırma programıdır. JPEG, JPG, PNG, BMP ve TIFF gibi tüm önemli grafik formatlarını destekler.

Sunum hazırlandığında, web sitelere resim eklerken veya bir çok nedenden dolayı resim boyutunu küçültme ve büyütme yapmak gerekebilir. Icecream Image Resizer programı kolayca resim boyutlarını dilediğiniz şekilde ayarlamanızı sağlayan kaliteli bir programdır. Tek bir tane veya aynı andan birden fazla veya bir klasördeki resimleri bir kaç saniye içinde yeniden boyutlandırma yapabilirsiniz. Klasördeki resimlerin hepsine uygulamak için sadece hedef klasörü seçin ve Resize (Yeniden Boyutlandırma) düğmesine tıklamanız yeterli.

Icecream Image Resizer programı ayrıca, istenen genişlik ve yükseklik değerlerini el ile veya istenirse orijinal en boy oranını koruyarak hazır ayarları kullanarak boyutlandırma yapabilirsiniz. Popüler görevler için Facebook, e-posta, cep telefonu ve diğer boyut ayarlardan birini seçin. Resim kalitesini bozmadan aynı kalitede boyutlarını istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Fotoğraf, resim boyutunu küçültme / düşürmek için ücretsiz program arıyorsanız Icecream Image Resizer resim boyutunu ayarlama programını deneyebilirsiniz.

Icecream Image Resizer İçin Yorum Yap