Icecream Media Converter: Ücretsiz Video ve Ses Dönüştürücü

Sponsorlu Bağlantılar

Icecream Media Converter Windows platformu üzerinde çalışan bir bütün olarak kullanabileceğiniz ücretsiz bir medya dönüştürücüdür. Adından da anlaşılacağı gibi, Icecream Media Converter bir medya dönüştürücü kullanarak keyifli bir deneyim verecektir. İyi medya dönüştürücülerden biridir ve yaygın formatları ve cihazların çoğunu destekler. Kolay kullanımı kolay arayüzü daha sevimli hale getirir.

Icecream Media Converter

Windows telefonlar, iPad, iPod, Android telefonlar, Blackberry, PlayStation, Xbox, iPhone 3G, eski PlayStation ve eski cep telefonları gibi mobil cihazları destekler. Eski cihazlar için herhangi bir medya dönüştürücü arıyorsanız denemenizi tavsiye ederim.

icecream-media-converter-ucretsiz-medya-donusturucu-

Icecream Media Converter MP4, AVI, MOV, WMV, MPG, 3GP, FLV, SWF ve diğer birçok yaygın formatların yanı sıra nadir görülen formatları da destekler. Hatta elde edilen dosyanın kalitesini seçebilirsiniz. Kalite değeri en iyi, iyi, ortala ve kötü arasında değişmektedir. Özel çözünürlük ayarlamaları olması programı daha cazip hale getirebilirdi.

Varsayılan olarak dönüştürülen dosyalar masaüstünde saklanır. Ayarlar menüsünden bu ayarı değiştirebilirsiniz.

Dönüştürme kuyruğuna birçok işleri ekleyerek ve otomatik olarak teker teker işlenmesini sağlayabilirsiniz. Video dönüştürmenin yanı sıra ses formatlarını da dönüştürme yapar. Hatta popüler video sitesinin videolarını dönüştürmek için, yazılımın içine kendi video URL’sini yapıştırarak internet üzerinde kullanılabilir video dosyalarını dönüştürebilirsiniz.

icecream-media-converter-ucretsiz-medya-donusturucu-1-

Arayüzü güzel ve kullanımı çok kolaydır. Sadece bir video dosyasını, cihazınızı veya biçimini, kalitesini seçmeniz gerekir ve bu görüntü otomatik olarak cihazınıza veya formatına göre dönüştürülür. Dahil hiçbir gelişmiş adımlar yoktur. Hatta önceden dönüştürülen dosyaları kontrol etmek için geçmişini görebilirsiniz.

Icecream Media Converter İndir – Free Download

Icecream Media Converter medya dönüştürücü XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 32-bit/64-bit ile uyumludur. Aşağıdaki bağlantıdan programı indirebilirsiniz.

Icecream Media Converter İndir

Icecream Media Converter: Ücretsiz Video ve Ses Dönüştürücü İçin Yorum Yap