IcoFX

Sponsorlu Bağlantılar
3.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

İkon/Simge Hazırlama ve Düzenleme Programı

IcoFX, Windows bilgisayarda ikon/simge hazırlamak, oluşturmak, rötuş ve düzenlemeler yapmak için imkan sağlayan gelişmiş bir ikon editörüdür. Şeffaflık ve gerçek renk desteği ile bulanıklık, keskinleştirme, koyulaştırma/karartma gibi pek çok düzenleme araçları içermektedir.

Gerçek zamanlı önizleme, simge ayıklama/çıkarma, görüntü alma, 40’dan fazla görüntü efektleri, masaüstü yakalama ve daha fazlasını içerir. IcoFX en çok ihtiyaç duyulan simge düzenleme ihtiyaçlarını karşılamak için faydalı ve güzel özellikler sunar.

Simgeler ve imleçler oluşturma

Windows ve Mac sistemler için simgeler oluşturun. 1024×1024’e kadar çözünürlüğe sahip Windows simgelerini ve PNG sıkıştırmasını destekler. Mac simgelerinizi Windows simgelerine veya tersine çevirin. Statik ve animasyonlu imleçler için destek verir. Web siteniz veya blogunuz için bir favicon oluşturmak mümkündür.

Gelişmiş düzenleyici içerir

IcoFX, birçok kullanışlı araçla dolu bir görüntü düzenleyiciye sahiptir. Boyama esnasında farklı fırça boyutlarını, şekillerini, sertlik derecelerini, hatta karıştırma modlarını kullanabilirsiniz. Parmaklarınızın ucunda 40’dan fazla efekt vardır, oluşturabileceğiniz simgelere neredeyse hiç sınır yoktur.

Görüntü içeri/dışarı aktarma

En sevdiğiniz görüntüleri simgelere veya imleçlere veya simgelerdeki imajlara kolayca dönüştürebilirsiniz. BMP, PNG, JPG, JPG2000, TIF ve GIF görüntü formatlarını destekler. Simgeleri, Windows ve Mac dosyaları da dahil olmak üzere diğer dosyalardan ayıklayabilirsiniz.

İkon/simge kütüphanesi

IcoFX, yerleşik kaynak editörünü kullanarak simge ve imleç kitaplıklarını oluşturma ve düzenleme imkanı sunar. Kaynak editörünü kullanarak, ayrıca exe dosyaları içindeki simgeleri değiştirebilirsiniz.

IcoFX ücretli bir ikon/simge düzenleyici programdır. Ücretsiz deneme sürümü 15 gün sonra sona erecektir. Deneme sürümü toplu işlemde en fazla 5 dosyaya izin vermektedir. Kaliteli bir yazılım olduğunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

IcoFX İçin Yorum Yap