IconCool Editor

Sponsorlu Bağlantılar
6.33
Sponsorlu Bağlantılar

İkon / İmleç Tasarım ve Düzenleme Programı

  • Kolay kullanım.
  • Görüntü filtreleri ve efektleri.
  • Görüntüleri simgelere dönüştürme.
  • Ekran görüntüsü alma.
  • Ekstra özellikler.

IconCool Editor Windows bilgisayarlar için ikon, imleç ve web grafikleri düzenlemek için ücretsiz bir ikon editörüdür. Bulanıklaştırma, keskinleştirme, kabartma, difüzyon (yayılma), renk dengesi gibi 20 görüntü efektlerinin yanı sıra, Linear Gradient, Redial Gradient, Rectangular Gradient, Wave, 3D gölgeleme, 3D düğmeler, Text Gradient Effects, Noise, Arbitrary Rotation içerir.

Ayrıca IconCool Editor ekran görüntüsü yakalama, resimleri ikonlara dönüştürme, EXE, DLL, ICL, OCX ve diğer dosyalardan ikonları ayıklamak içinde kullanabilirsiniz.

IconCool Editor 100 düzeyinde Geri Al / Yinele fonksiyonu, standart olmayan ikon boyutları ve daha fazlası için destek sunuyor.

Not: Programı ücretsiz kullanabilmeniz için kayıt yaptırmanız gerekiyor. Aşağıdaki bilgileri girerek kayıt yapabilirsiniz. Aşağıdaki ad ve kod bilgileri program üreticileri tarafından sunulduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Ad: iconeditor@iconcool.com

Kod: ED50-QMLN-EAVC-9065

IconCool Editor kullanımı kolay ve güçlü simge/ikon editörüdür. IconCool Editor ICO, CUR, ANI, ICL, GIF, JPG ve WBMP dosyaları oluşturma düzenlemek için tüm fonksiyonlar ile birlikte gelir. Ayrıca, 50’den fazla resim filtrelerinin yanı sıra 20 görüntü efektleri sunuyor.

IconCool Editor Windows 7, Windows 8 ikonları düzenlemek için imkan sağlıyor.

Simge/ikon, fare imleci ve web grafikleri oluşturmak ve düzenlemek için en iyi ikon editörü olarak IconCool Editor programını kullanabilirsiniz. Kolay kullanım ve gelişmiş özellikler sunuyor. Ayrıca bir çok formattaki dosyalardan ikonları ayıklamayı sağlar.

IconCool Editor İçin Yorum Yap