iCopy 1.6.1 İndir

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

iCopy: Ücretsiz Fotokopi, Tarayıcı ve Yazıcı

iCopy bir fotokopi olarak tarayıcı ve yazıcıyı kullanarak bir belgenin kopyasını yazdırmayı sağlayan ücretsiz bir programdır. iCopy bir düğmeye tıklama ile otomatik olarak belgeleri taramak ve yazdırmak için tarayıcı ve yazıcıyı birleştirmeyi sağlar. Bir tıklama ile tarayıcıdan yazıcıya kopyalama imkanı sunuyor. Kolayca PDF oluşturma yapabilirsiniz. Yazdırmadan önce birden çok sayfayı tarayabilirsiniz. Ayrıca önizleme fonksiyonu da içerir.

Basit arayüzü parlaklık, kontrast, kalite ve kopya sayısı gibi, tarayıcı ve yazıcı seçeneklerini yönetmenizi sağlar. Eğer belgeleri yazdırmak istemiyorsanız, iCopy programı, seçtiğiniz bir klasöre PDF veya JPEG görüntü dosyası olarak taranan dokümanları kaydetme seçeneği sunar.

iCopy çok sayfalı alımlar ve otomatik belge besleyici (ADF) destekler. iCopy fotokopi kullanımını kolay hale getirir. Tarayıcı ve yazıcıyı aynı anda kullanmayı sağlar.

iCopy çalıştırılabilir, portable sürüm ve masaüstü gadget aracı olarak ayrı ayrı kurulumlar sunmaktadır. iCopy Gadget aracını indirebilirsiniz.

iCopy Türkçe Yama İndir

iCopy – Ekran Görüntüsü

icopy-indir-

icopy-indir-1

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

iCopy 1.6.1 İndir İçin Yorum Yap