ICQ (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Ücretsiz Görüntülü Konuşma, SMS Gönderme ve Mesajlaşma Programı

ICQ Messenger, Android telefon ve tablet üzerinden arkadaşlarınız ile görüntülü konuşma, grup sohbetleri ve kolayca mesajlaşma yapmayı sağlayan ücretsiz ve Türkçe bir uygulamadır. Windows’dan sonra artık tüm platformlar için uyumlu sürümleri mevcuttur.

Görüntülü ve sesli konuşma, grup sohbetleri, komik etiketler ve ücretsiz emodzi mesajlar göndermek için harika bir uygulamadır. Android telefondan ücretsiz SMS göndermek artık çok kolay olacak. Android cihazlarında ICQ Messenger yüklü olan tüm arkadaşlarınıza ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

ICQ Mobil uygulamasının görüntülü ve sesli konuşma özelliğinin yanı sıra bir diğer çekici özelliği ise ücretsiz arama yapma özelliğidir. Dakikalarım bitti, TL yüklemem gerekiyor diye bir sıkıntınız olmayacak. İstediğiniz kadar ücretsiz telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Limitsiz ve ücretsiz aramalar yapmak için artık ne duruyorsunuz.

Ayrıca multimedya mesajları göndermek de mümkün. Resim, video ve dosyalarınızı kolayca arkadaşlarınızla paylaşın. Sohbet arkadaşlarınıza herhangi bir sınırlama olmadan multimedya mesajları gönderin ve medya dosyalarınızı paylaşın.

Artık ne duruyorsunuz, sizde hemen Android için ICQ Messenger uygulamasını indirin ve sınırsız görüntülü konuşmaların, ücretsiz aramaların, ücretsiz SMS göndermenin tadını çıkarın.

Diğer Android uygulamalara göz atabilirsiniz.

ICQ (Android) İçin Yorum Yap