İlk Yardım İndir – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

İlk Yardım: Windows Phone Bedava Sağlık Uygulaması

İlk Yardım; Windows Phone akıllı cihazlarınız için sunulan bir sağlık uygulamasıdır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama ilk yardım bilgilerini içerir. Hayatımız her daim kazalarla geçmektedir. Ne zaman ne tür bir kazayla karşılaşacağımız belli olmaz. Hem kendimiz hem de sevdiklerimiz, tanıdığımız yada tanımadığımı sonuçta insan olan herkes hayatı boyunca kazalarla karşılaşıyor. İşte böyle durumlarda en önemli olan bilgi ilk yardım bilgisidir. Boşuna dememişler bilenle bilmeyen bir olmaz diye.

Küçük olsun büyük olsun kazaya uğrayan birisi ile karşılaştığımız da ne yapmamız gerektiğini bilemeyiz. Eğer bilgi sahibi değil isek. Ondan dolayı gelişen teknolojiyi sadece oyun oynamak yada sosyal medyada dolaşma yani eğlencenin yanı sıra böyle uygulamaları indirerek faydalanabileceğimizi unutmayalım. Uygulamanın boyutu çok küçük ama içerisinde ki bilgi bir insanın hayatını kurtarmamıza yetecek kadar büyük.

Uygulama içerisinde bir çok ilk yardım bilgisi yer almaktadır ve gerekli olduğunda kolayca bulmanızı sağlar. Ayrıca sağlık ile ilgili bilinmesi gereken önemli telefonları içerir ve doğrudan arama yapmanızı sağlar.

İlk Yardım Ekran Görüntüleri

Ilk Yardım Indır

İlk Yardım İndir – Windows Phone İçin Yorum Yap