IM+ (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin IM+ Sohbet ve Mesajlaşma Uygulaması

IM+ Facebook, Google Talk, Yahoo!, AIM / iChat, ICQ, Sina, mig33, Jabber, VKontakte, Yandex IM, Odnoklassniki.ru, Fetion, Renren, Gadu-Gadu, MeinVZ ve Mail.ru da dahil olmak üzere tüm büyük anlık mesajlaşma hizmetlerini destekleyen Windows Phone mobil cihazlar için ücretsiz sohbet ve mesajlaşma uygulamasıdır. IM+ uygulaması tüm sohbet ve mesajlaşma uygulamalarını bir araya getirir ve diğer sohbet uygulamalarından bildirim almanızı sağlar.

IM+ uygulaması ile mesaj ve fotoğraf gönderin. AIM ve ICQ grup sohbetlerine katılın. Çoklu hesap açma desteği vardır. Kişisel durum mesajları ayarlayabilirsiniz.

IM+ uygulaması neredeyse tüm sohbet ve mesajlaşma uygulamalarını bir araya toplar. IM+ ile diğer sohbet uygulamalarına bağlanarak diğer sohbet uygulamalarında olan arkadaşlarınızla kolayca sohbet etmeye başlayabilirsiniz. Tek bir uygulama ile bir çok sohbet uygulamasını telefona yüklemiş gibi kullanabilirsiniz. IM+ bu alanda en iyi uygulamalardan biridir.

IM+ güvenlli sohbet için tasarlanmıştır. Tüm metin ve medya mesajları noktadan noktaya 2048 bit şifreleme ile korunmaktadır. Mesajlar otomatik olarak kendi kendini imha eder ve asla kurtarılamaz. Sonsuza kadar – kendi kendine imha etmek için zamanlayıcı ayarlayın ve mesajların tamamen silindiğinden emin olabilirsiniz.

IM+ (Windows Phone) İçin Yorum Yap