Image Composite Editor (64 Bit)

Sponsorlu Bağlantılar
2.0.3
Sponsorlu Bağlantılar

Panoramik Görüntü Oluşturma Programı

Image Composite Editor 2.0.3 sürümü yazılım kütüphanemizden ücretsiz olarak indirilebilir. Mevcut en yeni kurulum paketinin boyutu 7,1 MB’dir. Virüs taramasında herhangi bir zararlı yazılımla karşılaşılmadı, bu karşıdan yüklemenin temiz olduğunu gösteriyor. Bu ücretsiz program başlangıçta Microsoft tarafından üretilmiştir.

Microsoft Image Composite Editor (ICE) sorunsuz bir yüksek çözünürlüklü panoramik görüntü oluşturmak için resimleri birleştirmeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Birleştirmek istediğiniz görüntüleri sadece arayüz üzerine sürükleyin ve bırakın.

Program otomatik olarak analiz eder ve mükemmel bir panoramik sahne oluşturmak için görüntüleri birleştirir. Uygulama sorunsuz orijinal görüntüleri birleştirir ve yüksek çözünürlüklü bir panorama oluşturur.

Image Composite Editor ile hazırlayacağınız görüntüleri JPEG ve TIFF gibi yaygın biçimlerinde veya Silverlight Deep Zoom işlevi ve HD View ve HD Görünüm SL panorama izleyiciler tarafından kullanılan yüksek çözünürlüklü formatlarda kaydedebilirsiniz.

Tek bir kamera konumundan çekilen bir sahnenin çakışan fotoğraflar kümesi göz önüne alındığında, bu uygulama özgün görüntüleri sorunsuz bir şekilde birleştiren yüksek çözünürlüklü bir panorama oluşturur. ICE, arka plan üzerine yerleştirilen durdurma hareketi eylemi de dahil olmak üzere videodan bir panorama oluşturabilir.

Image Composite Editor (64 Bit) İçin Yorum Yap