Image Tuner

Sponsorlu Bağlantılar
6.4
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve Türkçe Fotoğraf Boyutlandırma Programı

Image Tuner çok sayıda fotoğraf işlemek ve hepsi için aynı ayarları uygulamak için izin veren ücretsiz ve Türkçe toplu resim boyutlandırma aracıdır. Image Tuner, özel boyutlar belirtme ya da yüzde ile yeniden boyutlandırma için çeşitli boyutlandırma profil seçenekleri sunuyor. Resimlerinizi yeniden boyutlandırmanın yanı sıra, renk tonu, doygunluk, parlaklık vb gibi çeşitli görüntü ayarlamaları yapmanızı da sağlar.

Kaliteyi bozmadan resim boyutunu azaltmak, fotoğraf küçültme vs yeniden boyutlandırma için kullanılabilecek iyi programlardan biridir.

Bir filigran (resim dosyası) uygulama ya da farklı bir biçimlerde fotoğrafları dönüştürmek istiyorsanız Image Tuner programını deneyebilirsiniz. Bu ücretsiz yazılım resim dosyaları yeniden adlandırma, boyutlandırma, dönüştürme ve filigran eklemek için yardımcı olacak iyi bir programdır.

Image Tuner programı JPEG, BMP, PNG, GIF, TIFF, PCX formatları ve ayrıca RAW (CRW, CR2, RAW, NEF, DCR, X3F, ORF kamera görüntü formatları destekler.

Image Tuner son sürümü Windows 10 uyumluluğu ile gelmiştir.

Kaliteyi bozmadan resim ve fotoğrafları yeniden boyutlandırmak için ücretsiz ve Türkçe sunulan Image Tuner programını kullanabilirsiniz.

Image Tuner İçin Yorum Yap