Imesh Turbo

Sponsorlu Bağlantılar
7.6.0
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Java Tabanlı Torrent İndirme Programı

3.75/5, Toplam: 4 kişi

Sitemiz Imesh Turbo 7.6.0 programını ücretsiz indirmeyi sağlar. Programın yükleyici dosya genellikle Imesh Turbo.exe olarak bilinir. Özgür yazılımın gerçek geliştiricisi SharingZone’dur. Yazılım İnternet altında İndirme Yöneticileri kategorisinde yer almaktadır. Bu ücretsiz PC aracı “.vuze” uzantısı ile çalışabilir. Antivirüs programlarında virüslü olarak algılanmaktadır. Torrent programları genelde virüslü olarak algılanmaktadır, bu nedenle herhangi bir sorun olmadan yükleyebilirsiniz. Kullanıcılar arasında yazılımın en popüler sürümleri 7.0, 6.9 ve 6.7 yer almaktadır.

Imesh Turbo çoklu torrent indirme sunan güçlü, tam özellikli Java tabanlı BitTorrent istemcisidir. Paylaşılan dosyaların detaylarını belirlemeden tüm eş ve kontrol bağlantıların aktivitesini eşitleyen gömülü bir izleyiciye sahiptir.

Imesh Turbo yeni başlayanlar ve ileri düzey kullanıcılar için birçok temel özellikleri ile geliyor; tek bir arayüz penceresinden bir kerede birden fazla indirme, gelişmiş indirme ve yönetim kuralları ile detaylı gerçek zamanlı indirme istatistikleri, torrent oluşturma ve yapılandırma sihirbazları, PeerGuardian IP adres filtreleme ve çok daha fazlası mevcuttur.

Imesh Turbo benzeri BitCometuTorrentqBittorrentTorrentRover ve BitTorrent gibi daha fazla torrent indirme programlarına göz atabilirsiniz.

Imesh Turbo İçin Yorum Yap