ImgBurn Türkçe Yama

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

ImgBurn Türkçe Yama - Türkçe Dil Dosyası

3.5/5, Toplam: 2 kişi

ImgBurn programını Türkçeleştirmek isteyenler için ücretsiz olarak sunulan ImgBurn Türkçe dil dosyasını kullanabilirsiniz.

ImgBurn Türkçe nasıl yapılır; İndireceğiniz Türkçe .zip dosyasını ayıklayın ve dosyayı C:\Program Files\ImgBurn\Languages dizinine kopyalayın.

ImgBurn, BIN, CCD, CDI, CUE, DI, DVD, GI, IMG, ISO, MDS, NRG, PDI ve diğerleri dahil olmak üzere ücretsiz DVD/CD/Blu-ray yazdırma programıdır. ImgBurn son CD / DVD yazarların çoğu için doğrudan destek sunar. Görüntüleri yazmaya ek olarak, ayrıca dosya ve seçtiğiniz klasörlerden ISO görüntüler oluşturmak için yazılımı kullanabilirsiniz.

ImgBurn, AAC, APE, FLAC, M4A, MP3, MP4, MPC, OGG, PCM, WAV, WMA ve WV dahil olmak üzere – DirectShow / ACM üzerinden desteklenen herhangi bir dosya türünde ses CD’si yazabilirsiniz.

ImgBurn DVD Video diskleri yazma konusunda diğer araçlarda eksik olan birçok gelişmiş özellikleri ile çok esnek bir uygulama sunuyor. Bu güncelleştirmeleri yüklemeye gerek kalmadan tüm son sürücüleri destekler (BenQ, LiteOn, LG, NEC, Optiarc, Pioneer, Plextor, Samsung, Sony).

ImgBurn İndir
ImgBurn: Üretsiz CD / DVD / Blu-Ray Yazma Programı

ImgBurn Türkçe Yama Hakkında Yazılar

ImgBurn Türkçe Yama İçin Yorum Yap