İmsakiye 2014 İndir (Android)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Android Ücretsiz 2014 İmsak Vakitleri

İmsakiye 2014, Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlara indirerek kullanabileceğiniz ve 2014 Ramazan ayının imsak vakitlerini ve diğer vakitleri öğrenebileceğiniz bir uygulamadır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama sayesinde sizde Diyanetin birebir 2014 imsakiyesine göre hazırlanmış olan vakitleri kolayca öğrenebilirsiniz.

Ayrıca uygulama sadece Ramazan vakitlerini göstermenin dışında günün ayet-hadisi, günlere göre teravihin faziletleri ve bir sonraki namaz vaktine ve iftar vaktine geri sayım özelliği ile de faydalı olacağını düşündüğüm bir uygulama.

İmsakiye 2014 uygulamasında yer alan vakitlerin hepsi Diyanet’in sistemiyle birebir aynı olup farklılık göstermemektedir. Ayrıca ana ekrana çift tıklandığında günün bilgilerini görebilirsiniz. Miladi, Hicri ve Rumi gün bilgileri ile günün ayet veya hadisini görebilir. Unutmak istemediklerinizi favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaya özel olarak günün Teravihinin faziletini de ekrana çift tıklayarak görebilirsiniz.

İmsakiye 2014 Ekran Görüntüleri

Imsakiye 2014 indir

İmsakiye 2014 İndir (Android) İçin Yorum Yap