ImWatcher

Sponsorlu Bağlantılar
1.5.0
Sponsorlu Bağlantılar

Web Kamerasını Güvenlik Kamerası Olarak Kullanma Programı

ImWatcher, birden fazla web kamera desteği ile Windows bilgisayarı veya laptopu profesyonel bir video gözetim sistemine dönüştüren ücretsiz web kamerasını güvenlik kamerası olarak kullanma programıdır. Birden çok web kamerasından izleme ve kaydetme, tek bir pencerede birden fazla kamera önizlemesi yapabilirsiniz. Her kamera için görüntü izleme ve kayıt ayarları vardır. Hareket tespit edildiğinde, görüntü kaydetme başlar ve isterseniz zamanlı olarak fotoğraf çekmekte mümkündür.

Her kameranın hareket algılama, kayıt ve eylemleri için özel ayarlamalar yapabilirsiniz. Hareket algılandığında, bir video kaydı oluşturmak veya fotoğraf çekmek için programı ayarlayabilirsiniz.

Aynı anda sınırsız sayıda kamera kontrol edebilirsiniz. Önizleme listesinde görüntüsü izlemek istediğiniz kamerayı seçebilirsiniz. Bağlı olan tüm web kameraların görüntülerini program önizleme arayüzünde bulacaksınız.

Canlı olayları yakalayın ve video dosyası olarak kaydedin. Ayrıca görüntüler için zaman damgası ve kamera adları ekleyebilirsiniz. Her kamera için, video ve fotoğraf kayıtlarını boyutunu sınırlama ayarları vardır.

ImWatcher H.264 / AVC biçime kodlama videoyu hızlandırmak için AMD video Kodlama Engine (VCE) kullanabilirsiniz. Eğer VCE desteği ile AMD GPU ve / veya CPU varsa, video kodlama hızını artırmak için kullanabilirsiniz.

Sizde web kamerasını güvenlik kamerası yapmak istiyorsanız bu programı denemenizi tavsiye ederim. ImWatcher her kamera için ayrı ayrı hareket tetiklemeli eylemleri ayarlamanıza olanak verir. Manuel ve otomatik kamera gürültü ayarlarından istediğinizi seçebilirsiniz.

ImWatcher İçin Yorum Yap