Pixlr Editor

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

PC için Resim Düzenleme Programı

İndirmeden resim, fotoğraf düzenlemeleri yapabileceğiniz programın ismi Pixlr Editor. Herhangi bir ücret ödemeksizin ücretsiz olarak indirebileceğiniz programın PC sürümünü İngilizce olarak kullanabilirken, Web üzerinden kullanmak isterseniz ise o zaman Türkçe dil desteği olarak kullanabilirsiniz. Başarılı bir program olarak karşımıza çıkan Pixlr Editor fotoğraf, resim düzenlemeleri yapmak için gerekli olan imkanı size sunuyor.

Fotoğraf düzenlemeleri için başlıca renklendirme seçenekleri, çeşitli efektler uygulama ve boyutlandırma ve daha fazlasını sunuyor. İsterseniz sıfırdan resim oluşturmak için yeni resim oluştur seçeneğini kullanabilirsiniz. Eğer fotoğraf düzenlemek isterseniz ise o zaman Bilgisayara göz atarak resim seçebilirsiniz. İnternet’de dolaşırken karşınıza çıkan herhangi bir resim gördüğünüzde URL’yi kopyalayarak ekleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Facebook üzerinden beğendiğiniz resim olursa onu da seçerek kullanabilirsiniz. Resim için isim belirleyebilir, genişlik yükseklik ayarları ve şeffaflık ayarları yapabilirsiniz. Resim için arka plan görüntüsü de ayarlayabilirsiniz. Popüler şekilde kullanılan resim editörlerinden birisidir.

Pixlr Editor İçin Yorum Yap