İndirmeden Video, Ses, CAD, Belge, E-Kitap Dönüştürme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz olarak dosya dönüştürme programlarından olan Zamzar’ı Chrome tarayıcısına eklenti olarak yükleyebilir ve kolayca her türlü dosyayı dönüştürebilirsiniz. Programın en büyük özelliklerinden birisi verdiği geniş çaplı format desteğidir. Programı kullanacaklar için 1100’den fazla belge, video, ses, CAD, e-kitap dahil olmak üzere format desteği vermektedir. Herhangi bir indirme işlemi, kurulum gibi durumlar ile karşılaşmayacaksınız. Programı yüklemesi de kaldırması da oldukça kolay. Ayrıca verdiği Türkçe dil desteği de programı cazip kılmaktadır. 30 civarında dil desteği de ayrıca sunuyor.

indirmeden-video-ses-cad-belge-e-kitap-donusturme-programi

Herhangi bir dosyayı açamama, görüntülemekte sıkıntı yaşadığımız durumlar ile mutlaka karşılaşıyoruz. İşte bu gibi durumlarda Zamzar verdiği geniş yelpazeli format desteği ile bizi büyük bir sıkıntıdan kurtarıyor.

indirmeden-video-ses-cad-belge-e-kitap-donusturme-programi

Başlıca bulacağınız format listesi ise; belge formatları (PDF, DOC, DOCX, PUB, PAGES …), resim formatları (PSD, JPG, PNG, GIF, TIFF, SVG …), video formatları (3G2, 3GA, AVI, FLV, MOV, MP4, MPG, VOB, WMV), ses formatları (AAC, FLAC, M4R, MP3, RAM, WAV …), eKitap formatları (AZW, EPUB, LIT, MOBI …), CAD formatları (DWG, DXF) ve son olarak da arşiv formatları (7Z, CAB, RAR, TAR, ZIP). Bunların yanı sıra daha bir çok özellik imkanı sunmaktadır.

Zamzar Ücretsiz Dosya Dönüştürücü İndir

İndirmeden Video, Ses, CAD, Belge, E-Kitap Dönüştürme Programı İçin Yorum Yap