Inkscape

Sponsorlu Bağlantılar
0.92.1
Sponsorlu Bağlantılar

Inkscape: Ücretsiz Vektör Grafik Editörü

2/5, Toplam: 1 kişi

Inkscape W3C standart Ölçeklenebilir Vektör Grafikleri (SVG) dosya biçimini kullanarak Illustrator, Corel Draw veya Xara X benzer yetenekleri ile bir ücretsiz ve Türkçe açık kaynak vektör grafik editörüdür. Web grafikleri, teknik diyagramlar, ikonlar, yaratıcı sanat, logolar, haritalar ve diğer resimler oluşturmayı sağlayacak temel vektör grafik düzenleme yetenekleri sunuyor.

Diğer bir çok şey arasında, Inkscape katmanlar, şemalar ve grafikler, şekiller, yollar, metin, belirteçler, klonlar, alfa karıştırma, dönüşümler, geçişler, desen ve nesne gruplama destekler. Öğretici ve örnek galerilerde çeşitli projeler web sitesinde mevcuttur. Inkscape uygulama sanayi (pazarlama / marka, mühendislik / CAD, web grafik, karikatür) ve bireysel kullanım için kullanılmaktadır.

Inkscape sunduğu özellikler, ücretsiz ve Türkçe olması haftanın uygulamasına aday bir programdır. Bu kalitede ki bir programın ücretsiz olması şaşırtıcı. Bu alanda ilgili iseniz bilgisayarınızda olması gereken harika bir programdır. Kullanmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Inkscape İçin Yorum Yap