Instagram BETA (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Son Sürüm
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Instagram BETA Uygulaması

Windows Phone için beklenen Instagram uygulaması sonunda geldi. Şuan da beta aşamasındaki uygulama yapılacak iyileştirmeler ve düzeltmeler ile kararlı sürümü yayınlanacak. Windows Phone cihazında Instagram uygulamasını isteyenler resmi Instagram BETA uygulamasını kullanabilir.

Instagram dünya genelinde en çok kullanılan fotoğraf paylaşma uygulamalarından biridir. Tamamen fotoğraf paylaşma üzerine kurulu bir sosyal ağ uygulamasıdır. Sevdiğiniz kişilerin Instagram hesaplarını takip edebilir veya kendi fotoğraflarınızı paylaşmanız için imkan sağlar.

Instagram uygulaması başlangıçta fotoğraf efektleri uygulamak için geliştirilmiş bir paylaşım uygulamasıydı. Facebook tarafından satın alındıktan sonra kullanıcılar için daha cazip hale gelmiştir. Facebook hesabınızda doğrudan Instagram’a giriş yapabilirsiniz. Ya da yeni bir hesap oluşturarak Instagram kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram BETA uygulaması XPro-II, Earlybird, Rise, Amaro, Hudson, Lo-fi Sutro, Ekmek Kızartma Makinesi, Brannan, Inkwell, Walden, Jefe, Nashville, 1977 ve diğerleri gibi % 100 ücretsiz özel tasarlanmış filtreler sunar. Fotoğrafları Facebook, Twitter, Flickr, Tumblr ve Foursquare anında paylaşma imkanı sunar.

Instagram uygulamasını açın profilinizi oluşturun ve fotoğraf paylaşmaya başlayın. Arama kısmından sevdiğiniz kişileri bulup, paylaştığı fotoğrafları takip edebilirsiniz. Windows Phone için Instagram uygulamasının Beta aşamasında olduğunu unutmayın. Kararlı sürümü yayınlandığı zaman, eğer sorunlar yaşıyorsanız, oluşan sorunlar ortadan kaldırılacaktır.

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Instagram BETA (Windows Phone) İçin Yorum Yap