Instagram Foto ve Video İndir

Sponsorlu Bağlantılar
1.0
Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram'dan Fotoğraf ve Video İndirme

Instagram Foto ve Video İndir uygulaması herkese açık profiller üzerinden veya takip ettiğiniz profillerden fotoğraflar ve videolar indirmeleri yapabilmenize yardımcı olacak. Kullanıcı dostu arayüzü size tek tıklamalar ile indirme işlemleri yapmanızı sağlayacak. Url kopyalamanıza gerek yok. Uygulama sizin yerinize otomatik olarak yapar. Yapacağınız tek işlem sağ üst kısımda bulunan indirme klasörüne girerek indirmeye hazır hale gelen fotoğraf ve videolara tıklamak. Diğer bir önemli özelliği de tek tek indirme yapabileceğiniz gibi çoklu seçimler de yapabilirsiniz. İndirme işlemlerini kendi isimleri ile indirir. Takipçilerinizin ve takip ettiklerinizin bütün video ve fotoğraflarını indirin.

Program nasıl kullanılmaktadır;

Uygulamaya İnstagram hesabınız ile giriş yaptıktan sonra indireceğiniz sayfaya girin. Sağ üstteki indirme butonuna tıklayın ve indirme sayfasına geçiniz. İndirme sayfasında içerikler indirmeye hazırlanacaktır. İndirmek istediğiniz medya üzerine tıklayarak indirme işlemini başlatınız. İndirdiğiniz dosya “PhotoVideoSaverForInstagram” klasörüne kaydedilecektir.

Instagram için fotoğraf ve video indirici istediğiniz Instagram fotoğraflarını ve videolarını çok iyi bir kalitede indirmenizi sağlar, uygulama aynı zamanda telefonunuzdaki klasöre kaydedip istediğiniz zaman ulaşmanızı sağlar. Instagram fotoğraf ve video kaydedici, profilinizdekini, beğendiklerinizi ve haber akışınızda bulunan fotoğrafları kaydetmeyi sağlar.

Instagram Foto ve Video İndir İçin Yorum Yap