Instagram (Windows 10)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 için Instagram uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Instagram uygulaması tam olarak Windows 10 cihazlara geldiğiniz söyleyebiliriz. Ancak şuan için Windows 10 tabletler için tam uyumlu haldedir. Tabletlerin dışında diğer cihazlar için Instagram uygulamasının bazı özellikleri esik olabilir. Windows 10 için resmi Instagram uygulamasıdır.

Windows 10 için Instagram uygulamasının fotoğraf paylaşma özelliği olduğu söyleniyor. Ancak Direct özelliği sayesinde Kütüphaneden fotoğraf ve video paylaşmak mümkündür. Daha önceki sürümlerde bu özellik mevcut olmayabilir. Ama şuan Windows 10 bilgisayarda Instagram Direct aracı sayesinde, bilgisayarınızın kamerasından anında fotoğraf ve video çekebilir veya dilerseniz Kütüphaneden yani bilgisayarınızdaki mevcut fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz.

Instagram bildiğimiz gibi hayatımızın önemli anlarını yakalayıp arkadaşlarımızla paylaştığımız, hikayeler oluşturduğumuz fotoğraflar için bir sosyal ağdır. Milyonlarca kullanıcı arasına katılarak sende önemli veya önemsiz her anın fotoğrafını çekerek yükle ve arkadaşlarınla paylaş. Uygulamayı açmanız için tabi ki bir Instagram hesabınızın olması gerekiyor. Android, iOS mobil cihazlarda Instagram kullanıyorsanız artık hesabınızı Windows 10 bilgisayarda da kullanabilirsiniz. Instagram hesabınıza kolayca fotoğraf ve video yükleyin.

Windows 10 tabletler için Instagram’ı şimdi Windows Uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. Uygulama Instagram Hikayeler, Direct ve Keşfet dahil ana özelliklerin tümünü içeriyor. Windows 10 tablet cihazınızdan doğrudan fotoğraf ve video çekimi, düzenleme ve paylaşım da yapabileceksiniz..

Windows 10 için Instagram uygulaması isteyenler için bu mağaza uygulaması yardımcı olacaktır. Windows 10 bilgisayarda Instagram uygulamasının neredeyse tüm özellikleri mevcuttur. Arama kısmında yenileme seçeneği mevcut değil. Çoklu hesap desteğinin olması büyük bir avantaj olabilir. Bunun yanı sıra fotoğraf ve video çekme özelliği mevcut değil. Bilgisayarınızda mevcut olan fotoğraf ve videoları paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın paylaşımlarını Facebook’ta paylaşma, paylaşım URL’sini kopyalama seçenekleri mevcuttur. Instagram Direct özelliği fotoğraf, video veya mesaj göndermek için yardımcı olacaktır.

Windows 10 için Instagram uygulamasını Windows Mağaza üzerinden indirebilirsiniz.

Instagram (Windows 10) İçin Yorum Yap