Instagram (Windows Phone)

Sponsorlu Bağlantılar
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone için Instagram uygulaması

2/5, Toplam: 1 kişi

Instagram, Windows Phone mobil cihazlar için resmi Instagram uygulamasıdır. Daha önceden Beta sürümü mevcuttu. Ama artık Windows Phone ile tamamen uyumlu hale getirilmiştir. Sizde telefonunuz ile hayatınızın en önemli, en güzel anlarını paylaşabilirsiniz.

Çekeceğiniz video ve fotoğraflarınızı özelleştirmek için özel olarak tasarlanmış mükemmel filtre efektlerini kullanabilirsiniz. Fotoğraf ve videolarınızı arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle paylaşın veya gönderileri arkadaşlarınıza direkt olarak gönderebilirsiniz. Arkadaşlarınız neler paylaştığını takip edebilirsiniz. Instagram’a her giriş yaptığınızda arkadaşlarınızın ve diğer kullanıcıların yeni fotoğraf ve videolarını göreceksiniz.

Instagramın özelliklerine göz atacak olursak;

Profilinizde tutmak istediğiniz fotoğrafları ve videoları paylaşabilirsiniz. Bunları filtreler ve yaratıcı araçlarla düzenleyebilir ve birden fazla klibi tek bir videoda birleştirebilirsiniz.

  •  Hikayenizde birden fazla (istediğiniz kadar!) fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Yazı ve çizim araçlarıyla bunlara canlılık katabilirsiniz. 24 saat sonra kaybolurlar ve profilinizde ya da akışta gözükmezler.
  •  Takip ettiğiniz kişilerin hikayelerini akışınızın başındaki bir çubukta izleyebilirsiniz. Kendi hızınızda, rahatça görüntüleyebilirsiniz.
  •  Keşfet sekmesinde sevebileceğiniz fotoğraflar ve videolar keşfedebilir ve yeni hesaplar takip etmeye başlayabilirsiniz.
  •  Instagram Direct sayesinde akışınızdan arkadaşlarınıza doğrudan özel mesajlar, fotoğraflar, videolar ve gönderiler gönderebilirsiniz.
  •  Gönderilerinizi Facebook, Twitter, Tumblr ve diğer sosyal ağlarda anında paylaşabilirsiniz.

Windows 10 tabletler için Instagram’ı şimdi Windows Uygulama mağazasından yükleyebilirsiniz. Uygulama Instagram Stories, Direct ve Keşfet dahil ana özelliklerin tümünü içeriyor. Windows 10 tablet cihazınızdan doğrudan çekim, düzenleme ve paylaşım da yapabileceksiniz.

Instagram (Windows Phone) Hakkında Yazılar

admin Hakkında

Kocaeli Üniversitesi Elektronik Öğretmenliği bölümü mezunuyum. Sizlere daha açıklayıcı bilgiler vermek için yazılım alanını tercih ettim. Blog yazıları, program, oyun, mobil uygulamalar ile ilgili faydalı bilgiler sunmak istiyorum. Umarım sizler için faydalı olur.

Instagram (Windows Phone) İçin Yorum Yap