Instant WordPress

Sponsorlu Bağlantılar
5.3.6
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Bilgisayara WordPress Kurma ve Çalıştırma Programı

4.2/5, Toplam: 10 kişi

Instant WordPress, Windows bilgisayarda WordPress çalıştırmak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir uygulamadır. Herhangi bir teknik bilgiye gerek yoktur. Bilgisayara WordPress kurma ve çalıştırma (resimli anlatım) blog yazımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Instant WordPress, temaları, eklentileri ve daha pek çok şeyi modern bir Windows PC’de test etmeyi kolaylaştıran taşınabilir bir WordPress geliştirme ortamıdır.

Başlamak için indirilen dosyayı çalıştırmanız yeterlidir ve çeşitli bileşenlerini tercih ettiğiniz klasöre ayıklar. Şu anda bu WordPress, Apache, PHP ve MySQL’i içerir ancak merak etmeyin, hepsi taşınabilir ve başka türlü başka bir şey de PC’nize yüklemeyecektir.

Instant WordPress programını başlatın ve basit bir konsol sizi yönlendirir. Örneğin, WordPress’in kendisini başlatmak için “WordPress Admin” e tıklayın. Eklentiler ve Temalar klasörlerini bir tıklamayla açabilir ve MySQL kurulumunuzu yönetebilirsiniz, WordPress Frontpage tıkladığınızda sahte sitenizi görüntüleyecektir. Dahili mesajlar ve yorumlar dahi var, böylece yeni bir temanın görünümünü anında hissedebilirsiniz.

Apache Web sunucusu, PHP ve MySQL bileşenleri ile birlikte gelir.

Sizde bilgisayarda WordPress çalıştırmak istiyorsanız Instant WordPress yazılımını kullanabilirsiniz.

Instant WordPress Hakkında Yazılar

Instant WordPress İçin Yorum Yap